Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Honnan lehet megtudni, hogy...

Honnan lehet megtudni, hogy születésem napján pontosan hány óra hány perckor születtem?

Figyelt kérdés
Anyukámat eléggé kábították szüléskor és órára percre pontosan nem tudja, hogy mikor születtem. Honnan lehetne ezt megtudni? A Kórházban kell érdeklődni? 1971.-ben születtem, az elég régen volt, vezetnek erről nyilvántartást? Kórházon belül hol kell érdeklődni? Szeretném elkészíttetni a horoszkópomat ugyanis. Valaki meg tudná ezt nekem mondani?
2015. márc. 6. 06:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos pontos adatot nem tudsz szerezni, de az ókorban és a középkorban, mikor virágzott az asztrológia, mindenki ebben a helyzetben volt... szóval ne aggódj emiatt.
2015. márc. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező!


Amennyiben csak a napszakra emlékszik az édesanyád, akkor is lehetséges a születési idő pontosítása. A pontosítás lényege, hogy az életesemények bekövetkeztét használja az asztrológus. A tradícionális asztrológia a születés pontos ideje nélkül is tud hasznos információkkal szolgálni az életfeladatokról, vagy irányultságokról.

Fontos tudnod, hogy a problémáidat neked kell megoldanod, az asztrológia csak a lehetőségeid,korlátaid és a feladataid tudatosításában lehet hasznodra.

A sorsoddal történő azonosulással, a problémákat a feladatok váltják fel, és az értelmes élet megtapasztalását élheted át. Sok sikert hozzá.

2015. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!