Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas horoszkóp, vízöntő...

Nyilas horoszkóp, vízöntő aszcedens, bak holdjegy? Milyen a jellemem?

Figyelt kérdés

Külön-külön olvastam már róla és az kétségtelen hogy mind igaz rám. De ezeket a "jellemzőket" összegyúrva...milyen személyiség vagyok,ti milyennek tartotok ezek alapján?

15/L



2015. máj. 9. 03:37
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Naiv és hiszékeny.
2015. máj. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sokatmondó válaszokat! :)
2015. máj. 10. 14:21
 3/9 A kérdező kommentje:

Őszintén sajnálom hogy a korom alapján mindenkinek csak a buta,együgyű,naív,kislány jelzők jutnak az eszébe.

Nyilván én sem úgy értettem hogy elemezzétek ki a személyiségem,mert tisztában vagyok vele hogy ez nem lehetséges,hisz az ember még önmagát sem ismeri igazán,akkor egy "kívülálló" miért tudna többet mondani róla főleg hogy ő akaratlanul is beleszövi a saját kis véleményét?! Csupán arra voltam kíváncsi hogy az általam említett asztrológiai megállapítások jellemzőit összevetve milyen képet kaphatunk.Megint igazat kell adnom neked abban hogy az asztrológusok sosem pontos információt közölnek,de nem is kell hogy úgy legyen..így szép az élet,tökéletlenül,pontatlanul.

Azt mondod hogy számomra csak én vagyok a legfontosabb,legalábbis én így hiszem közben pedig apró porszem vagyok.

Fogalmam sincs honnan vetted ezt az egészet,mert ha még lenne valami ok arra hogy ezt váltsam ki belőled akkor azthiszem elfogadnám az állításod.Tudtommal azonban nincs,ha mégis..akkor szólj nyugodtan.Szívesen olvasnám hogy a kérdésemben lévő mondatok alapján hogyan sikerült arra jutnod hogy én egy önző,öntelt,barom vagyok...

Bármi legyen is a válasz,én azért közölném hogy tényleg egy apró porszem vagyok,ahogyan te is és mindenki más,szegény-gazdag,idős-fiatal...egyikünk sem ér többet a másiknál.Nem vagyunk egyformák,mégsem különbözünk.Ugyanazon az úton járunk mindannyian,csak mindenki a maga módján.Sorsunk alakulhat másképp,a közös véghez mégis mind eljutunk.De rajtunk áll,hogy a személyiségjegyeket amit kaptunk az élettől hogyan kezeljük,hasznosítjuk..én pedig pont ezért már így, fiatalon,tojáshéjjal a popómon totyogok és keresem önmagam.Emiatt kezdett most érdekelni az asztrológia,ha szerinted ez ennyire elítélendő akkor az már valószínűleg a te problémád.

2015. máj. 11. 23:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Tanulj meg, kérlek, olvasni. Senki sem mondta, hogy önző barom vagy. Azt írtam, hogy NEKED te vagy a legfontosabb. Ez pedig valóban így van, mert mindenkinek önmaga a legfontosabb. A létfenntartási ösztön ugyanis erre predesztinál mindenkit.
2015. máj. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Jövök és segítek, és hátha jól lepontoznak!

Az aszcendens az az, ami felé tartunk, és azzá válunk, tehát nem tartalék, hanem csak kezdeményke, ami bennünk lakozik és meg kell tanulni kifejezni, élni vele. Korodhoz mérten ez még nem annyira sikerül, mintha kétszer ennyi idős lennél.

Feladat: Vízöntő leírások bújása (akár netről). Lehetőleg olyat keress, ami a jellempróbákat ecseteli, a többivel nagy ívben ki lehet törölni. Bár kezdetnek nem árt, hogyha ismered a jegyet úgy elméleti szinten. Ha ez megvan, akkor csalogasd elő magadból a még nyers vízöntő anyagot.

Ja igen ez a jegy levegős jegy, a francia forradalom eszméit hirdeti, mindenkit szeret és minden érdekli, különc, újító, mindenben szeret az élen járni. Egyébként meglepően magának való és mégis kevés az igazi barátja, de ez bőven belefér.

Bak holdjegy, az ami az előző hozzászólásodat szülte (a Vízöntő igazságérzete is látszik benne meg a Nyilas társaságkedvelő lendülete), a sértődöttség. Nekem Bak holdjegyem van, tudom miről beszélek, körülbelül ha sértődött maradsz, ok nélkül keseríted meg az életedet akár több évtizedre is. Ez ilyen, a jeggyel jár, nem kell vele foglalkozni,túl kell lépni, egyszerűen tudd hogy hamar magadra veszel dolgokat (nem éri meg, leirnám szívesen százszor is), a mély érzéseidet tartogasd másra... Emiatt talán érdemes lenne megválogatnod mindent amivel kapcsolatba kerülsz mivel a föld holdjegy szerintem olyan hogy mindent magába szív (föld jegy) és nemigazán tud disztingválni, sőt mindenre reagál.

Ezért mivel okos vízöntő leszel...azért válogasd meg mit olvasol, nézel, kik a barátaid, kik a forrásaid és veszélyes helyeken legyél profi. A Bak marcangolja önmagát, ez is felesleges, ki lehet dobni az ablakon, az igazi önismeret nem itt kezdődik, a túlzott félénkség is csak akadály na de majd okosan ;)

A Nyilas az szeret fejjel menni a falnak, pörögni, emberek között lenni, és egyet tud, amiért én rendkvül sokáig imádtam a nyilasokat: Tudja mit jelent az hogy HIT, hinni valamiben, egy eszmében, egy elképzelésben. Ez lenyűgöző. Motiválja őt sok minden, de etikusság az van, mégha nem is mindent tud betartani, és kissé durva tud lenni, valamint szereti a nyelveket, az utazást. Sok leírás van a neten, nem untatnálak, én csak olyan összefüggést írok le, amit nem találsz a neten. Olvasd el a leírásokat és tedd mellé amit neked írtam.

Puszi

2015. máj. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"az asztrológusok sosem pontos információt közölnek,de nem is kell hogy úgy legyen..így szép az élet,tökéletlenül,pontatlanul."

Ebbe megint csak bele kell, hogy kössek. A tudományban nincs helye a liberalizmusnak. Nincs olyan, hogy Kis Pistának is igaza van, ha azt mondja, hogy 6x3=32, csak mert ő úgy hiszi. Igazság csak egy van, és azt vagy elfogadjuk, vagy nem. Legelső válaszomban pedig pontosan arra akartalak rávezetni, hogy a horoszkópokban NINCS igazság.

2015. máj. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én ezt elfogadom.De honnan tudhatnánk mi az ami igaz és mi az ami nem? Egyáltalán mi az ami miatt az emberek hinni kezdenek valamiben,vagy épp elfogadják egy másik "okosabb" ember nézőpontját bizonyos dolgokról.

Alapozhatunk mindent a tudományra? A tudomány sem pontos,sőt rengeteg kérdést hagy magaután,sokszor a tudományos bizonyítások sem elegendőek ahhoz hogy egy átlag ember megértse,ténylegesen felfogja az állítás valódiságát ehellyett csak vállatvonva elfogadja.

A horoszkóp valóban butaság,legalábbis az ahogyan manapság használják,tekintenek rá. De mégis vannak bizonyos tények amik hordoznak magukban valamennyi igazságot..bár az sem kizárt hogy ezek mind álligazságok csak hogy minél több embert vonzzon magához.

Ettől függetlenül nem vagyok egy naív lélek aki mindent elhisz,csupán felkeltette az érdeklődésem és ezt próbáltam csillapítani.

Mindenesetre köszönöm a válaszod!

2015. máj. 12. 15:34
 8/9 A kérdező kommentje:
Na és persze a többieknek is köszönöm! :)
2015. máj. 12. 15:38
 9/9 anonim ***** válasza:

"bár az sem kizárt hogy ezek mind álligazságok csak hogy minél több embert vonzzon magához.

Ettől függetlenül nem vagyok egy naív lélek aki mindent elhisz,csupán felkeltette az érdeklődésem és ezt próbáltam csillapítani. "


Na, még lehet belőled valami. ;) Szurkolok Neked, hogy az igazságra találj rá, okos lánynak tűnsz, de annyi naivitás tényleg van benned, hogy valamennyire hiszel a horoszkópnak.


Egyébként nem jó kérdés az, hogy milyen a jellemem. A jellemed saját magad is megismerheted saját magad tanulmányozva. Idegenek ebben nem fognak tudni segíteni csak a horoszkópod alapján.

Egyébként a horoszkóp már akkor sem működne, ha a kitalálásakor működött volna, ugyanis nem "állították át" tudtommal a Föld állásának megfelelően. A horoszkópot néhány ezer éve találták ki. Azóta a Föld tengelye jócskán elmozdult, nem is azokat a csillagképeket látjuk, mint régen, vagy nem az év azon időszakán, amikor régen. Csak hát manapság már nem is ismerjük a csillagképeket.

Egy kis olvasnivaló: [link]

2015. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!