Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen csillagjegyű férfiak...

Milyen csillagjegyű férfiak és nők a legszimpatikusabbak? Milyen tulajdonságaikat kedvelitek a leginkább?

Figyelt kérdés

2015. júl. 3. 20:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Van olyan hülye ember aki ezek alapján választ párt? Ehhez csak gratulálni tudok..
2015. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10%
Dettó
2015. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Hát kinek mi...Én például Skorpió vagyok és a Rákokkal, Bikákkal, Kosokkal, nagyon könnyen kialakul a szimpátia.
2015. júl. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Szeretem ha egy pasi Bika az ágyban.

A férfiak pedig általában szeretik a Szűz nőket.

2015. júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Prosztó dolog a születési idő alapján eldönteni vlakiről, hogy szimpatikus-e, vagy sem.
2015. júl. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Legszimpatikusabb nekem a Skorpió férfi. Tudom, hogy furán hangozhat, mert a legtöbb ember szinte "menekül" ettől a jegytől, de én mindig is nagyon érdekesnek találtam őket. Hogy milyen tulajdonságaikat kedvelem? Igazság szerint az összeset, főleg azt, hogy nagyon mélyen éreznek és soha nem felejtenek (valóban, saját magukat sebzik meg, hogy esetleg sikerüljön), említeném még az erős empátiájukat (inkább nekik fájjon, mint a másiknak, ez gyakori-hozzátenném, az "angyali" típusú Skorpiónál, mert ugye ott van a kis "ördög" is, aki szurkálódik), segítőkészséget, azt, hogy "meg akarják menteni és védeni" a világot, hogy bármilyen típusú embert képesek maguk köré vonzani, akire kivetették a hálójukat, vagy bekerült a bűvkörükbe, az nehezen szabadul. Hirtelen ennyit tudnék említeni. Nők közül a Halak, Kos jegy az, amivel leginkább megtaláltam eddig a közös hangot.
2015. júl. 4. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Skorpió pasiknál fontos az érettség (mind sok más esetben :P) és az önállóság. Az érettebb Skorpióknak inkább a tiszta, egyenes látásuk kerül előtérbe, mert időközben felismerték, hogy szükségük van a nőkre, jobban mondva megbecsülni őket, így talán egy cseppet háttérbe szorul az állandó sz.rkavaró és átverős stílusuk. Érettebb Skorpiókkal mindig szívesen beszélgettem.
2015. júl. 4. 07:43
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

Kos, bika, rák, skorpió, bak, vizöntő.

Csak őket kedvelem.

2015. júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Nekem a legszimpatikusabbak a Bak nők:) fiú vagyok, és a két legjobb lánybarátom Bakok:) imádom őket, és észrevettem, hogy sok mindenben hasonlítanak... Van egy Oroszlán haverom, aki eléggé köcsög és egyet is értett a horoszkópjával... Én utálom magam, és szerintem ebben közrejátszik a csillagjegyem is:/ Nyilas vagyok:(
2015. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Igazad van, az érettebb Skorpiók nagyon tisztán látnak, ezért is keresem szívesen a társaságukat, mert nyíltan az ember szemébe mondanak mindent. Na igen, az önállóság fontos nekik, meg hogy az embernek legyen tartása, kiálljon magáért bátran, ezeket mind Skorpiótól tanultam meg "alkalmazni". Hogy érted azt kérdező, hogy rájönnek, szükségük van nőkre? Mert ismerek egy Skorpió pasit, ő aztán megy egyik kalandból a másikba (egy nagy szerelmi csalódás után) és kíváncsian várom a napot, amikor rájön, hogy nagyon nem lesz így jó, ha két végén égeti a gyertyát.

#6-os voltam (Bak jegyű egyébként :D )

2015. júl. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!