Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán nő oroszlán holddal,...

Oroszlán nő oroszlán holddal, kos pasi oroszlán holddal mennyire illenek össze? Tapasztalatok? Mi jellemző ezekre a férfiakra?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom nem ez számít, de annyira illik ránk amit írnak ennek a 2 jegynek a kapcsolatáról, hogy lehet most ebben valami igaz.

Idáig nagyon jól kijövünk, hihetetlen mennyit nevetünk együtt, annyira élek a társaságában, de eddig csak mint ismerősök vagy barátok, mert én kapcsolatban vagyok, mégis nagyon megfogott valami ebben a srácban, annyira vonz. Nagyon szeretném tudni, hogy én is tetszem e neki, de nem tudom megállapítani, mert előbb úgy tűnik igen a "jelekből", de aztán úgy érzem csak bemesélem magamnak.

24L, 26F



2015. júl. 9. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Rajtatok múlik, hogy mit hoztok ki a kapcsolatból, nem az összeillőségi horoszkópból.

Amúgy itt megnézheted:

[link]

2015. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úr isten! Meg se próbáld!! Igazi katasztrófát idéznél vele elő!!!
2015. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!