Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szuz ferfi skorpio ferfi...

Szuz ferfi skorpio ferfi osszeillenek?

Figyelt kérdés

Skorpio fiu vagyok es megismertem egy szuz fiut. Szerencsere nagyon jol kijovunk, de az ismerkedes elejen tartunk.


Sokszor viszont azt erzem, hogy ha egy ujabb fazisba lepunk a kapcsolatunkban, akkor o visszalep kettot. Emellett nagyon sokat hallgat vagy talan en beszelek sokat. Ez normalis,hogy nagyon sokszor van csondbe es akar napokig egyedul el van magaban?


Nagyon szeretnek vele hosszutavon osszejonni, de mindig azt erzem ,hogy nem vagyok neko eleg jo. Sajnos nehezen beszel az erzeseirol.



2015. júl. 13. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért, mert szűz:(
2015. júl. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Két férfi sehogy sem illik össze!
2015. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
53%
A Skorpió a nagy farkával el tudná venni a másik szüzességét.
2015. júl. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne ezt tőle megkérdezni. Vagy éppen felajánlani neki, hogy ha túl gyors a lépték akkor lassíthattok. Ha nem ez a baja, akkor ezzel a felajánlással valszeg képes leszel belőle kiszedni, hogy mi a valós baja.
2015. júl. 14. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nálunk is pont így volt a helyzet, én szűz jegyű, az akkori barátom pedig skorpió jegyű. Saját tapasztalatom alapján, (nyilván a horoszkóp most teljesen mellékes) azért szakítottam vele, mert nem hagyott kibontakozni, úgy éreztem elnyom a kapcsolatunkban. Túl sokat beszélt, de csak magáról, és soha nem kérdezett vissza. Nekem ezek sokszor rosszul estek, viszont nem panaszkodtam emiatt neki soha, de ezáltal én jóval csendesebb is lettem az idő múlásával és ezt 2 hónap után megelégeltem.

Én is nehezen beszélek az érzéseimről, és csendes-hallgató típus vagyok, így azt tanácsolom neked, hogy ne sürgesd nála a dolgokat, ne erőltess rá semmit, mert akkor még jobban be fog zárkózni önmagába...

Amúgy a szűz jegyűekre jellemző, hogy több időt is el vannak magukban, a saját gondolataikkal, ez rám is igaz, én is igényt tartok egy kis szabadságra, hiába vagyok párkapcsolatban, és nem azért, mert nem szeretem a másikat, vagy nem akarok vele együtt lenni, hanem szimplán szükségem van néha az egyedüllétre.

Nálunk még az is gond volt, legalábbis számomra zavaró, hogy túlságosan szeretett...tudom ez hülyén hangzik, meg örülnöm kellett volna neki, de engem ezzel a hatalmas szeretetével megfojtott, és rosszul éreztem magam, hogy nem tudom akkora intenzitással viszonozni ugyanezt felé...


Remélem segített a válaszom!

20F

2015. júl. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kérdés kamu és a vicceskedő asztro ellenes, mindennapos válaszolók tettél fel :D
2015. júl. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszt!
2015. júl. 19. 23:16
 8/9 anonim válasza:

Beszélj vele,vagy írd le a problémáidat...

A kapcsolatban meg kellene közösen beszélni a problémákat.


A szeretet az egy igen jó dolog

szeretettel megfojtani valakit?

nem tudom hogy ez hogyan lehetséges.

A szeretetnek örülni kellene ha valaki szeret valakit...

Mert ritka nehéz találni olyat a mai világban aki igazán tud szeretni!


Sok sikert,minden jót kívánok nektek!

2015. júl. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A szűzzel nehéz bármit megbeszélni. Brutálisan zárkózott. Önfejű, nem túlságosan őszinte. Párom szűz, én skorpió vagyok. Azt mondja szeret, de nem képes

annyira kimutatni amennyire igényelném (7éve vagyunk1ütt), és ez engem idegileg/érzelmileg gallyra vág. Ha vita van nem lehet soha átbeszélni, hogy le lehessen zárni a témát... minden vita függőben marad. Szeret hazudni/ ferdíteni. Kizár az életéből. Undokoskodó.

A munka a legfontosabb számára és a barátai. Nem egy család alapító típus.

Szóval nagy érzelmeket, őszinteséget, kötődést ne várj tőle.

Mi havonta 2x óriás vitázunk, napi szinten gyilkoljuk egymást. Szeretem nagyon mert lényegében nem egy rossz ember, csak a lesz@romsága néha teljesen kiakaszt.

2018. máj. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!