Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Létezhet olyan, hogy számszeri...

Lukacsdalma kérdése:

Létezhet olyan, hogy számszerinti, sorszerinti összetartozás?

Figyelt kérdés

Hiszek a sorsban, és tudom a dolgok nem hiába alakulnak így, ezért is csodálkoztam el, mikor megtapasztaltam ezeket a dolgokat.

Van egy fiú akivel egy barátom által ismerkedtem meg. Sok közös vonás van bennünk, eléggè megkedveltem, viszont hamar lemondtam róla, mikor kiderült barátnője van, ám ekkor jöttek az érdekes dolgok. Kiderült, hogy két nap múlva ugyan akkor, ugyan ott vizsgàzunk kresszből. Egymás mellett ültünk, és ugyan annyi pontunk lett a vizsgán. Sőt ma olvastam el a magyar vezeték nevek gyakorisági listáját, és ott is egymàs mellett vannak a vezeték neveink! Ezek jelentenek valamit, vagy csak én reagálom túl? Márpedig véletlenek nincsenek - megmondta a barátnőm, és mindig igaza van.



2015. júl. 14. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Az emberekben sok közös vonás van. A fiút ha csak azért ismered, mert a barátnőd által ismerted meg: akkor is attól még fiú, és ember. Mindegy ki ismertette meg!

A kressz vizsga általában nem egyénre szabott, hogy rengeteg embernek egy időpontja van. Ha egykorúak vagytok, főleg nem csoda.

A vezetéknevek esetén pedig gondolom hallottál az abc-ről általános iskolában.

Véletlenek nincsenek, csak az okok nem azok, amiket sokszor hiszünk.

2015. júl. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A barátnődnek nincs mindig igaza. Kérdezd meg tőle, hogy relatív-e relatívnak lenni valami.
2015. júl. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egymás mellett laktok? Ugyanazt a pólót viselitek, fogkrémet használjátok? Mindketten pontosan ugyanazokat a szavakat használjátok? Nem? Ez nem közös vonás? Vajon miért, zavar a sors mátrixában? Vagy csak a hasonlóságokat veszed észre?

Márpedig véletlenek vannak.

2015. júl. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Remélem, azért te is érzed valahol, hogy ezek jelentéktelen véletlenek.
2015. júl. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fish1 ***** válasza:
Létezik olyan, hogy az életben megtalálod a lélektársaidat. A kreszvizsga dolog érdekes, de ebből még messzemenő következtetéseket ne vonj le. A nevek előfordulásának szerintem nincs jelentősége. Figyeld továbbra is, hogy vannak-e egybeesések, ha igen, akkor ezek a dolgok el fognak vezetni valahova. Viszont minden apróságba ne magyarázd bele, hogy véletlen egybeesés. :)
2015. júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincsenek véletlenek!Csak ok okozati összefüggések!
2016. júl. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!