Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos a horoszkópom, Skorpió a...

Kos a horoszkópom, Skorpió a holdjegyem. Ezek alapján jellemzés?

Figyelt kérdés
Valaki ezek alapján tudna nekem jellemzést írni? :) Előre is köszönöm:))

2015. júl. 17. 00:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jellemzest nem tudok irni, de az erdekelne, hogy lehet megtudni mi a holdjegyed es mit jelent.
2015. júl. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Jellemzés: szeretik a kék színt, de csak hétfőnként. Szeretnek enni, és inni is. Ha megbántják őket akkor megbántódnak ha viszont kapnak egy tockost akkor megérzik azt. Amelyikük jó körülménynek közt nő fel, általában jó ember lesz és amelyikük nem általában rossz. Imádják a jó dolgokat és nem szeretik a rossz dolgokat, néznek tv-t általában és zenéket hallgatnak, de a leggyakoribb dolog hogy kérdeznek szarságokat!:)
2015. júl. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Harcias vagy, néha nem gondolkodsz mielőtt cselekszel. Optimista vagy, és küzdő szellem. Könnyen féltékeny leszel, és átlátsz mások érzelmein.

Kb. ennyi jut eszembe, nem vagyok professzionális, úgyhogy bocsi az esetleges hibákért :D

Első válaszolónak: a neten találsz ilyen kalkulátorokat, ahol az aszcendenseddel együtt kiszámíthatod. A holdjegy pedig az érzelmeidet, írja le, a belső világod, és hogy hogyan szeretsz.

2015. júl. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

2-es haha azt hiszem leoltottak, de nem haragszom, jót mosolyogtam rajta, és volt benne igazság is!:DD


1-es: [link]


Holdjegy: A holdjegy érzelmeidet befolyásolja. Segít betekintést nyerni érzelmeid hullámvasútjába, de pl abba is hogyan szeretsz valakit, sőt a hangulataidat is irányítja a Hold folyamatos mozgása. Ezért is van az, hogyha két ember - bár ugyanabban a csillagjegyben született - de teljesen eltérőek, akkor valószínűleg más Holdjeggyel rendelkeznek. A nagy stressz idején általában a Holdjegyed kerül dominanciába, mikor nehéz időkön mész keresztül és sokat hallgatsz a belső hangokra, vagy mikor sok érzelmedet megtartod magadnak. Ez néha az őrületbe kergethet, viszont éppen ekkor vagy a leginkább önmagad. A Holdjegy hatása szintén érzékelhető, mikor intim kapcsolatba kerülsz valakivel. Meghatározza miként szeretsz, és ez mennyire fontos számodra.

2015. júl. 17. 00:30
 5/16 A kérdező kommentje:

3: Köszönöm, nem volt hiba mindegyik illik rám!:))

Bár én sokszor úgy érzem, sokkal inkább jellemzőek rám azok a tulajdonságok, amiket a Skorpióknak tulajdonítanak. A Kos "részem" ritkábban bukkan a felszínre, aminek őszintén szólva nem örülök. Több helyen olvastam a Skorpiók keménynek mutatják magukat, de nagyon-nagyon érzékenyek, könnyen besértődnek és borzalmas a féltékenységük. Ez rám mind igaz sajnos. Úgy érzem, hogy a Skorpió Holdjegyem nagyban uralkodik a Kos felett és egyre inkább azt gondolom, hogy ez a Holdjegy gyengíti a jellemem, mivel rendkívül érzékeny jegy.

2015. júl. 17. 00:41
 6/16 anonim válasza:
64%
Lehet, hogy nem a holdjegyed az, egyszerűen a skorpió dominánsabb. Nekem például kos az aszcendensem, és az a legkevésbé hangsúlyos úgy összességben.
2015. júl. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6: Igen, igazad van sokkal jobban dominál bennem a Skorpió. Egyébként még 3 emberről tudok az ismerőseim közül, akiknek szintén Skorpió a holdjegye. Az egyikük horoszkópja Ikrek, a másik Bika, a harmadik Oroszlán. Mindhárom embert megfigyeltem és náluk is azt tapasztaltam, hogy jelentősen dominál náluk a Skorpió holdjegy.
2015. júl. 17. 01:29
 8/16 anonim válasza:
Nekem is skorpió a holdam :) és én is jellemzőbbnek találom magamra, mint a napjegyem (nyilas)
2015. júl. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
Jellemzően buta, hiszékeny ember vagy nagy valószínűséggel, mert hiszel a horoszkópban, pedig nem kéne.
2015. júl. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ébresztő, ez már a XXI. század.
2015. júl. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!