Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Két Kos nő között lehet...

Két Kos nő között lehet tartós barátság?

Figyelt kérdés
Az egyiküknek Halak a holdjegye, a másiknak Skorpió.
2015. júl. 22. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak ennyiből áll az asztrológia. Ennyi alapján lehetnek barátok, mert a halak és a skorpió holdjegy összeillik. Ezt az alapján mondom, hogy anyámnak halak, bátyámnak pedig skorpió holdja van. Sokkal jobb egymással a kapcsolatuk, mint velem. Nekem egyébként mérleg holdam van. A legjobb barátnőimnek kos, illetve ikrek holdja. Szóval lehet ebben valami: levegő: levegő/tűz, víz: víz/föld illik össze.
2015. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
77%
Sose ertettem ezt a hulyeseget. Mikor osszebaratkoztunk haverommal, egyszer se kerdeztem meg, hogy mi. Szard le az ilyesmit, es legyetek baratok orokke!
2015. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem azon múlik, hogy kos vagy sem.
2015. júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Mindig azt hittem, a kos hímnemű, a nőstény a jerke
2015. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van nem az,asztrológia alapján kell barátokat, társat választani, én sem néztem ezeket, mikor összebarátkoztam a barátnőmmel. De vannak pillanatok, mikor nagyon jól megvagyunk, de máskor pedig sokat veszekszünk. És elgondolkodtam azon, hogy mi van akkor, ha a sok veszekedésre meg kibékülésre esetleg az asztrológia is közre játszik. Talán mikor jól megvagyunk, akkor a Holdjaink dominálnak, mikor sokat veszekszünk akkor mindkettőnkben a Kos énünk dominál vagy bennem a Skorpió holdam (mert rám jobban kihat a Holdam, mint rá) dominál, benne pedig a Kos énje, és olvastam olyat, hogy Kos és Skorpió nem mindig jönnek ki egymással. Lehet butaság ilyen szempontból vizsgálni egy kapcsolatot, de egyszerűen már nem tudom hova tenni ezt, hogy hol szinte halálosan összeveszünk, hol olyanok vagyunk, mint egy gerlicepár. A legfőbb gond köztünk az én féltékenységem. Én ha megkedvelek valakit, azt igyekszem magamhoz láncolni, sok mindent megteszek az illetőért és eelvárom, hogy ezért cserébe kapjak is valamit, leginkább arra vágyom, hogy kimutassa, hogy tényleg igaz barátja vagyok, de neki nehezére esik az érzések kimutatása. És nem igazán kedvelem, ha valakivel annyira sok titkát megosztja, mint velem, vagy többet is. Tipikus Skorpió viselkedés az enyém :/ és a barátnőmnek kezd az agyára menni a folytonos féltékenykedésem és önsajnálatom, nekem pedig abból kezd elegem lenni, hogy ő nagyon nyers stílusban közli a mondandóját velem, nem azzal vavana baj amit mond, hanem azzal, ahogyan mondja. Egyre jobban kiélőzednek az ellentéteink és félek, hogy a barátságunkra megy. Többször próbáltuk megbeszélni a dolgokat, de abból mindig az lesz, hogy sértő szavakat vágunk a másik fejéhez. Ez ilyen se veled, se nélküled kapcsolat, mert ha nem vagyunk együtt akkor hiányolom, de ha együtt vagyunk akkor egy darabig jól elvagyunk, aztán megint jön a veszekedős korszak. És ez a sok veszekedés meg kibékülés igen csak megtudja viselni az embert. :( help, pls
2015. júl. 22. 16:24
 6/7 anonim válasza:
ME-E-E-E-E-E-E-E-E.
2015. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Két kos nem nagyon fér meg egy karámban!"

Ez az igazság, Én tudom,mert Én is kos vagyok. A lányaim is kos jegyben születtek soha sem értettük meg egymást. mindíg csak civakodás sült ki mindenből.

2015. júl. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!