Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy lányt, akinek skorpió a...

Egy lányt, akinek skorpió a horoszkópja, hogy lehet megszerezni?

Figyelt kérdés
Ugye tetszik a lany, mar napok ota beszelek vele, de ha ugy viselkedek vele ahogy egy skorpió horoszkopu embernek ez jobb(tudom szörnyen fogalmaztam, ertelmezzetek jol) akkor hogy viselkedjek vele hogy megtetszek neki?? A beszelgetesekbol ítélve bejövök neki.

2015. szept. 6. 00:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Vigyél neki tücsköt, azt szeretik.
2015. szept. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez most,komoly?
2015. szept. 6. 00:16
 3/18 anonim ***** válasza:
Megszerezni egy bunkóval tudod. Amúgy meg sok közös program...
2015. szept. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Répával
2015. szept. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki a kérdést!
2015. szept. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
trollkodni akartam, de az első már símán odab.szott a falhoz :D Tisztelet!!!
2015. szept. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én már 23 éve vagyok együtt egy skorpióval.

Teljesen marhaság "úgy viselkedni vele" ahogy a sok elmebeteg horoszkópbiozi irja.

Viselkedj vele kedvesen, természetesen, udvarias-előzékenyen, és hívd el olyan programokra, amiket mindketten szerettek, ami iránt mindketten érdeklődtök. Biztos van közös pont!


Amúgy, ha "megszerezni" akarsz valakit, az már régen rossz - és nem a "skorpió" hibája.

2015. szept. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Talán ha nem úgy viselkednél vele, ahogy egy skorpióval kell, akkor változna a dolog. Természetes legyél, őszinte, és ha megvan köztetek az összhang, akkor felejtsd el a horoszkópot.
2015. szept. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
hol ismerted meg?
2015. szept. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

Skorpióként elárulnék pár dolgot.

1. az első válaszadóval szívesebben megismerkednék, mint veled, mert legalább van humora.

2. ha jönnél ilyen horoszkóp szarságokkal, az életben nem akarnék beszélgetni veled többet. Remélem szappanoperákat is nézel és blikket olvasol...

3. ha valakinek a helyesírása ilyen igénytelen, szintén nem kérnék belőle.

Talán próbáld meg a valódi személyiségeddel lenyűgözni, aztán ha nem megy, törődj bele. Ha meg bejössz neki, nem tudom mi a kérdés. Csak próbáld mélyen eltitkolni, hogy ilyen horoszkópos szerencsétlenség vagy, meg kizárólag élőszóban beszélgessetek és talán nem lesz baj.

2015. szept. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!