Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfiről van szó....

Skorpió férfiről van szó. Belémköt váratlanul, én megvédem magam, majd erre már nem reagál, mert hogy nincs értelme vitatkozni. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Most akkor hogy van ez? Ha nem akar vitatkozni,miért szúr belém? Akkor tessék,utána miért nem hajlandó megbeszélni/ vitatkozni?
2015. okt. 16. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Neki feltetted már ezeket a kérdéseket?
2015. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ennyi,hogy nincs értelme vitatkozni. De akkor miért szól be könyörgöm. Úgy is tudja,hogy lesz felőlem visszaválasz.
2015. okt. 16. 14:29
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Tök mindegy, hogy skorpió e. Ezt úgy hívják, hogy pszichopata. Kíváncsi a reakciódra, méreget.
2015. okt. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazad lehet egyébként,csak azt nem értem mire jó ez neki,mit vár,milyen reakciót.
2015. okt. 16. 14:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is szoktam ilyet csinálni, azért mert szeretem ha felhúzzák magukat. :D Utána meg mi sem nagyobb bunkóság, ha nem vagyok kíváncsi a véleményére, és leterelem egy hasonló szöveggel? :)

Tipikus férfi szokás amúgy.

2015. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Skorpióval ne próbálkozz "megbeszélni" dolgokat, lehetetlen. Tipikusan felhúzza az agyadat, élvezi a vibrálást, hogy van min vitatkozni (amit ő "természetesen" mindig megnyer), de aztán magába zárkózik és az életben nem lehet rendezni a dolgokat. Azért szúr beléd, mert élvezi az emberek reakcióit, vizsgálja, hogy mi a gyenge pontod.
2015. okt. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez elég betegesnek hat.
2015. okt. 17. 15:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a Skorpió feszegeti a határaidat, ugyanakkor várja, hogy punch-olj nála, te alázkodj meg, lehet így is sakkban tartani valakit. Konkrétan huza-vonázik veled, szorít-ereszt, s ha visszatérsz akkor újra szorít. Jobb az ilyen alakokat lepattintani minél hamarabb.

Nincs az a jóképű pasi, aki miatt ezt el lehet ezt viselni, már az ismerkedés elején (!).

2015. okt. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valóban kicsit "beteges" sajnos. És igaza van az utolsó hozzászólónak, várja, hogy megalázkodj előtte, hogy ő manipulálhassa utána az érzéseidet, mert valóban képes kénye-kedve szerint irányítani az embereket, ahogy neki tetszik. Azt akarja, hogy egyfolytában legyen egy intenzív izzás, mert nem bírja az "állóvizet", és bármennyire is tagadja, ez élteti.
2015. okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És ez életevégéig így lesz? Hát nem tudom,idővel csak elhagyja ezt a szokását. Vagy nem?
2015. okt. 22. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!