Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpiok olyanok mint az...

A skorpiok olyanok mint az ikrek? Raadasul butak is?

Figyelt kérdés

van par skorpio ismerosom es olyan butak mint a sik

mutatjak itt hogy milyen batrak meg komolyak, kozben meg sehol semmi. am oket is csak a menoseg erdekli, pedig azt hittem a skorpiok masak. Azt hittem komolyabbak de nem. ugyan olyanok mint az ikrek vagy a nyilasok. Egyszeruen borzasztoak. Igazitsatok ki, ha nem igy van, de en mindig egy skorpioba szeretek bele multkor azt hittem hogy ikrek a csajom olyan szinten beszelt ossze vissza, vegen meg rakerdeztem a csillagjegyere. Mit hallok? Skorpio. Eddig hittem a horoszkopba,de ezek utan nem tudom..



2016. jan. 10. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
En skorpio vagyok es kikerem magamnak, ertelmes vagyok,okos es rafinalt. Attol, hogy a kornyezeted tele van idiotakkal...
2016. jan. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hülye vagy...
2016. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

megveted az embereket csak mert ez vagy az a horoszkópjuk és még te nevezed őket butának? kérlek mesélj még! :)


semmivel sem vagy okosabb, több mint bármely másik ember akinek ikrek vagy skorpió a horoszkópja. Te egy ostoba ember vagy akit a média, politika stb úgy manipulál ahogyan akar, hiszel ebben a hülyeségben és ez alapján ítélkezel. igazán okos, intelligens ember lehetsz. menj inkább ezo tv-t nézni pfejj (köpés)

2016. jan. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
31%
Nana! Az Ikreket a Skorpióval ne merd egy lapon emlegetni, mert semmi közük egymáshoz. A Skorpió megeszi az Ikreket reggelire. De a nyakamat ráteszem te is Ikrek lehetsz, azok ilyen szűklátókörű ostoba vadbarmok.
2016. jan. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na persze, még az kéne, egyáltalán nem igaz. Ikrek se biztos hogy buta, inkább csak megbízhatatlan és felszínes. Egyáltalán nem hasonlít a skorpióhoz, ők egész mások.

Egy skorpió ascendensű

2016. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló, hogy érted, hogy "a skorpió megeszi az ikreket reggelire?"
2016. jan. 29. 20:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ugy erti,hogy erosebb nala...egyebkent van egy ilyen cimu magyar film is.
2016. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egyetértek az elsővel
2016. márc. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sötétek vagytok :) csak sajnálni tudlak benneteket. de tényleg. őszintén sajnálom hogy ilyen baromságok miatt elítéltek rengeteg embert, még csak esélyt sem hagytok nekik a megismerésre.. pedig annyi gyöngyszemet, kincsesládát rejt 1-1 ember.. de ti csak ítélkeztek :) hová jutott ez emberiség? mi lett velünk? mi lett Veletek? csak a civakodás megy, ujjal mutogatás, skatulyába húzás, 1-2 ember miatt már általánosíttok.. :/
2016. márc. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!