Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért csinálják ezt velem a...

Miért csinálják ezt velem a skorpió nők? Lehetetlen kibírni őket.

Figyelt kérdés

Én vagyok az egyetlen aki nem bírja ki a skorpió nőket? Soha sem hittem a horoszkópban, de eddig valahogy csak skorpió csajok találtak meg engem, és mindegyik manipulál, irányít, parancsol, és féltékenykedik. Persze előbb-utóbb jöttem rá, hogy az összes csajom skorpió volt. Legalább 20 csajom volt már, kb. 1 csaj vízöntő, a többi mind skorpi. A vízöntővel ki bírtam, szinte mindenben egyet értettünk, viszont nem volt meg a testi vonzalom. A skorpiókkal ez pont ellenkezőleg van. A viselkedésüket egyszerűen nem tudom kibírni. Folyamatos a nézet eltérésünk, de pont emiatt vonzanak engem magukhoz. A skorpiókkal tökéletes a szex, viszont nincs meg az a családi harmónia, ami a többi jegyben meg van. Meg még az van, hogy egy skorpió könnyebben felizgat pont azért, mert más mint én. De a szexen kívül semmire se valók. Vagy velem van a baj? Lehet, hogy csak velem csinálják ezt?

Ikrek F/19



2016. jan. 17. 14:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

"De a szexen kívül semmire se valók."


Kössz.

Nincs meg velük a családi harmónia? Lehet, a Skorpiók sem egyformák.De én például kifejezetten család centrikus skorpió vagyok.

2016. jan. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
A skorpió nőket messze kerüld el. Igaz mind más egy kicsit, de alapjaiban az van, amit leírtál. Egyébként amelyiknek nagy az önismerete, az saját magától is szenved, nemcsak mások szenvednek tőle.
2016. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A fiatal csajok ilyenek. Az ilyen diákszrelem szintű pár hónapos dolgokból nem lehet levonni következtetéseket. Ha több évesek lesztek valamelyikkel, és több ilyen sokéves lesz, majd akkor lehet elemezgetni 30 évesen (de még az sem egy hosszú idő).
2016. jan. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van kivétel, de az idősebbek is maradnak ilyenek ha nem rosszabb.
2016. jan. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen, 30 felett megint jönnek a problémák, de az már nem nemfüggő. Akkor már mindenféle elvárások vannak, makacsság.
2016. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
Később pedig már a szex sem érdekli. Szóval marad a feketeleves.
2016. jan. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Ikrek-Skorpió a két legnagyobb ellenség :) Viszont ha egy bizonyos ideig kibírják egymást mellett (évekről beszélünk), akkor elválaszthatatlanok lesznek :) Nem kell leszólni a skorpiókat, hogy csak szexre jók, mert ha nagyon rámegyünk a horoszkópra, az ikrekre azt írják, hogy bátortalanok az ágyban. Gondolom akadnak kivételek, mint az elviselhetetlen skorpiók között is :) Ikrekhez a Mérleg és a Vízöntő való, próbálj ilyen párt találni :)
2016. jan. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%

Lenyűgöző, hogy a 21. században még ilyesmiben hisznek az emberek.

"Ikrek-Skorpió a két legnagyobb ellenség"

Én ikrek vagyok, legjobb barátnőm skorpió...

2016. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Valaki hisz benne, valaki nem.

Valaki mindent elhisz és van akinek hitvilága van.

Egyesek ateistaként, realistaként és materialistaként élnek, mások pedig spirituális nézeteik és ismereteik szerint.

Vagy itt az igazság, vagy ott.

Nem én és nem te tudod ezt eldönteni.

Az asztrológia nem abban merül ki, amikor egy újság horoszkóp rovatát író -egyébként teljesen hozzáértés nélkül- odafirkant valamit, mert ezért fizetik.

2016. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 K. Tündi válasza:

Kedves Kérdező!

Én alig néhány napja leírtam egy másik kérdésnél a skorpióval kapcsolatos tényeket, kifejtettem gondolataimat. Ide most még egyszer nem írnám le ha nem baj, de nyugodj meg, nem veled van a gond.

Látogass el ide, és olvasd el a 4. hozzászólást: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__asztrologia-horoszko..

(Gyakorlatilag szinte mindegy, hogy a nő, vagy a férfi skorpió.. az eredmény ua. lesz, ezen ne akadj le...)

2016. jan. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!