Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek vagyok, de a holdjegyem...

Ikrek vagyok, de a holdjegyem skorpió. Mi lehet jellemző rám?

Figyelt kérdés
Mostanában elkezdtem olvasgatni részletesebben ezt a horoszkópot. Észre vettem, hogy a skorpió jegy jellemzői sokkal jellemzőbbek rám, mint az ikreké. De van olyan is ami inkább az ikrekre hasonlít bennem pl. az, hogy mindig szétszórt vagyok, és vicces. De az amit írnak az ikrekről, hogy felületesek, és mindig félre lépnek, egyáltalán nem igaz rám. Sokkal inkább úgy fejezem ki az érzelmeimet, mint egy skorpió. Szenvedélyesen. Az emberek szerint inkább titokzatos vagyok, mint az a "túl" nyitott fajta. Mások szerint meg úgy beszélek, viselkedek mint egy skorpió Az meg a másik, hogy mostanában körül vettek a skorpiók. A legjobb barátnőm is skorpió, én pedig hasonlítok rá, de én ikrek vagyok. Kíváncsi voltam a holdjegyemre, ma meg is néztem Skorpió jött ki. Nem nagyon értek ehhez. Akkor ez most mit is jelent?

2016. jan. 23. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Kos vagyok Skorpió holdjeggyel és velem ugyanez van. :) Valahol olvastam, hogy a Skorpió holdjegy nagyon rányomja a bélyegét a karakterre, szinte teljesen elnyomja a csillagjegyed. Persze bennem is érvényesül a Kos, de csak kis mértékben.
2016. jan. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

első, az ascendensed mi?

Nekem skorpió és évről évre azt veszem észre hogy elnyomja a napjegyet. Tavaly a tanfolyamon egyik társam is megmondta, hogy ő inkább skorpiót mondana rám.

Viszont a családom szerint a napjegy dominál, mert gyerekkoromban olyan voltam és ezt már a soha büdös életben nem tudom magamról lemosni, mert le vannak maradnva és szűk gondolkodásúak. Én tudom, hogy 2012-ben hatalmasat változtam, ezt érzem belül, de ők úgysem veszik észre.

2016. jan. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 marejke válasza:
detto, bika vagyok skorpió holddal, teljesen elnyomja, mert ez egy katartikus hold. két nagy szerelmem volt egy skorpió napjegyű pasi, és egy kos napjegyű skorpió holdjegyű. Mindkettővel erős volt a szexuàlis vonzódás és a lelkivilágunk is ugyanaz.
2017. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!