Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik csillagjegyű embertől...

Melyik csillagjegyű embertől éreztétek eddig a legnagyobb érzelmi befolyást, akár manipulációt és hogyan kezeltétek a helyzetet?

Figyelt kérdés

2016. febr. 1. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:

szűz

kezelhetetlen

2016. febr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Ikrek

Nagyon különböző két oldala van!

2016. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Többen többféleképp tudnak manipulálni, a kérdés, hogy ki milyen módon és kit...ez alapján kapsz majd többféle választ.


Szerintem nagyon jól tudnak az érzelmakre hatni a vizes jegyek, a rák, halak-de különösen a skorpió, ő szeret is manipulálni.


A tüzes jegyűek direktebbek, bár találkoztam én olyan oroszlánnal, aki hatalomvágyból, erőfitogtatásból próbálkozott felülkerekedni érzelmi befolyásolással.


A föld jegyűek inkább az észérvekre hatnak, próbálnak racionalizálni szerintem.


A levegő jegyűek jók tudnak lenni taktikázásban, jól bánnak a szavakkal, úgyhogy inkább tőlük is tartanék ilyen téren, különösen az ikrekről, aki kettős személyiség tud lenni, a mérleg békítőbb, de pont a diplomácia, béke, megallkuvás érdekében hathat rád, a vízöntőt meg az akár különbcségig fokozódó elgondolásai, eszméi befolyásolhatják, hogy megragadjon különböző eszközöket a befolyásolásotokra.


Föld jegyűként az oroszlánok hatalomfitogtatási manipulációi leperegnek, ehhez elég masszív, erős az elgondolásom, viszont valamiért a levegő jegyűekkel nem boldogulok, különösen az ikrekkel, legyőznek szópárbajban, az érveikkel, gyorsabbak nálam, és mindig csak későn jut eszembe a jó válasz. Általában kerülöm őket, de faramuci a helyzet, mert vannak barátaim közülük, nos, őket meghallgatom, de megyek a saját fejem után.

A tüzesek nem hatnak rám, könnyen fellobbannak de nem kitartóak.

A víz jegyűek meg lehet, hogy befolyásolnak, de azt olyan jól teszik, hogy sokszor észre sem veszem, vagy csak utólag. Viszont kevésbé állnak tőlem távol, és néha jó dolgokra vesznek rá, úgyhogy az ő befolyásukat kevésbé is bánom.

Egy skorpióval azonban vigyázni kell, mert barátnak szuper-egyik legjobb barátnőm, de ellenségnek nem kívánom, és vannak haragosaim is köztük. Nos, nekik inkább minél kevesebb dolgot mondj el magadról, és ezt lehetőleg úgy, hogy a közvetett úton se kaphasssanak információt rólad, szóval az ő "embereinek", bizalmasainak se sokat fecsegj, így nincs támadási felület. Én így védem őket ki.

2016. febr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akikről írtatok, ugyanúgy éreztem magam is, köszönöm :)

A Szűz jegyű hogyan manipulál amúgy? Csak biztos szeretnék benne lenni, hogy jól látom-e :) Köszönöm.

2016. febr. 1. 12:41
 5/6 anonim ***** válasza:

A szűz jegyűek nagyon okosan. Egyszerre dicsérnek és egyszerre hitetik el veled, hogy nélkülük nem boldogulnál, hogy szükséged van rájuk.

Elhiteti, hogy ő az erkölcsi fölény és te rossz ember vagy, ha máshogy cselekszel, mint ahogy azt ő elvárná.

Nagyon szeret birtokolni, de saját magát egy kicsit sem hagyja birtokolni.

Röviden másoktól mindenféle szabály (akár emberi, érzelmi, jogi, munkahelyi, minden) betartását megköveteli, de úgy csinál, mintha rá ezek nem vonatkoznának és természetesen ő ezért nem is rossz ember, ha nem tartja be őket.

Az érzelmekre is nagyon jól tud hatni. Mindig azt az oldalát veszi elő, amelyikkel úgy érzi, hogy le tud fegyverezni.

2016. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mérleg nap, rák hold
2021. szept. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!