Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpiók, rátok jellemző a...

Skorpiók, rátok jellemző a bosszú állás? Mit tesztek, ha egy ember megbánt titeket? Könnyen megbocsátotok?

Figyelt kérdés

Azt olvastam hogy a skorpiók bosszú állók. Az én legjobb barátnőm skorpió. Régóta ismerem, és elő is fordulnak benne a jegy tulajdonságai, viszont bosszúja csak egyszer volt és az se direkt ( szerintem ) Mindig igazságos akar lenni, nem enged a hazugságból, de gondolom egyik jegy se. Az a lényeg, hogy megvannak benne a skorpió tulajdonságai, viszont már sokszor megbántottam és mindent elfelejt egy nap alatt. Épp amikor arra készülök hogyan kérjek bocsánatot, már rég túllépett rajta. Attól félek, hogy ezeket a dolgokat megyjegyzi, és .... nem tudom. Nem ártott még nekem annyit, mint én neki, és én se direkt csináltam. Viszont mindent elnéz nekem és ez kezd fura lenni ...multkor kezdtem volna magyarázkodni, hogy mennyire sajnálom mert akkor is volt valami amit hirtelen felindulásból mondtam, de ő azt mondta, hogy 'jó mindegy, és ..." elterelte a témát.

Na most érdekelne, hogy szerintetek miért csinálja ezt? Elvégre mindent megbocsájt nekem, pedig azt írják, hogy a skorpió nehezen bocsát meg, és bosszút is áll.



2016. ápr. 3. 15:10
 1/9 Piert ***** válasza:
100%
Belészúrom a farkam!
2016. ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Én skorpió vagyok.Egy ideig látszólag tűrök, bár azonnal visszaszólok, ha nem tetszik valami.De nem állok bosszút azonnal, ha úgy látom, nem direkt bántott az illető.Viszont már az első gyanús alkalom után figyelem őt csendben és ha azt látom egy idő után, hogy provokál, a fejemre akar nőni, vagy direkt csesztet, akkor jobban jár, ha önként elássa magát.
2016. ápr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Vénusz áll a skorpió jegyébe és azokon szoktam bosszút állni akik visszautasítanak.
2016. ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
A skorpióknak felesleges rinyálni. Bosszút állnak, tisztelet a kivételnek. Próbáld elérni ezt, hogy úgy álljon bosszút, hogy ne legyen túl kellemetlen számodra. Az álbosszútól megnyugszik és békén hagy.
2016. ápr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
A skorpió céljai élete során változhatnak, de a célokat megvalósító hajtóerõ nem. Szívós, kitartó akarattal, kiiváló szellemi, értelmi adottságaival képes megvalósítani önérdekeit. Ezt azonban nem lenne helyes összetéveszteni az önzéssel. Képes rá, hogy uralja önmagát, s így közvetve uralja a helyzeteket s a gyengább erejû embereket. A földi dolgoktól való elszakadás vágya, s a test vágyai közt vívódik lelke. Elmondhtó a Skorpió-szülöttekrõl, hogy olyan, mintha egy forró vulkánt- Mars és Plútó hatása- egy jégpáncél venne körül: a stabil víz és jég. A látszólag hûvös, tartózkodó magatartás azonban csak védekezés, hisz érzelmeiben oly könnyen sebezhetõ az ember. Hajtja a rejtett, titokzatos dolgok megismerésének vágya. Figyelmét az egyik legtitokzatosabb valóság- a lélek felé fordítja. Ahogy fokozatosan feltárulnak elõtte saját lelke pozitívumai és negatívumai, hatni akarása önnevelést, önfejlesztést eredményez. Újból és újból megméri, keresi, kutatja önmagát. S aki keres, az talál is. Óhatatlanul szembetalálja magát sötét felebarátjával, árnyékszemélyiségével meg nem élt vágyainak, illetve nem élhetõ vágyainak megszemélyesítõjével, s fellángol a harc a fény és a sötét között. Ez az intenzív belsõ élet megkívánj az egyedüllétet, a csendet. A csend mintegy alapot nyújt a meditációnak, s ugyanakkor lehetõség a belsõ hang meghallására is. E jegy szülötte intuitív, képes arra, hogy elõre megérezzen eseményeket. Belülrõl inspirálja valami, hogy a dolgok mélyére nézzen, s a véges mögött keresse a végtelent, az anyag mögött a szellemet, az ember titkát- a lét titkát. Sok Skorpió ember fordul érdeklõdéssel a misztikum felé. Szívesen kutatja a másik ember lelkének titkait, de a saját titkát nem osztja meg másokkal. Igazi érzéseit is legszívesebben eltitkolja. Ez visszavezethetõ a víz-jegyek érzékenységére. A félelme a sérüléstõl támadva védekezõ magatartáshoz vezethet. A rajta esett sérelmet nem egykönnyen felejti el, s a megbocsátásig hosszú az út, mely komoly önlegyõzést kíván. A szócsatákban különösen otthon érzi magát. Sokszor észre sem veszi, hogy csíp, szúr és vág. A születés és a hall körforgását a saját testében az alvés és ébrenlét váltakozásaiban éli át. Testi-lelki regenerálódását a mély alvás segíti elõ. A reggeli eszmélõdés után fokozatosan veti bele magát a munkába egy ráhangolási idõ után, s nem szívesen veszi, ha kizökkentik saját ritmusából. A saját útján szeret járni, a kényszert nem bírja, nem tûri. Igényli az elismerõ szvakat, a dicséretet, a hízelgést is kedveli, de átlát az üres hízelgõ szavakon, s a hízelgõt nem tiszteli.
2016. ápr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

Ó dehogynem fog bosszút állni! :)

Nézd, egy skorpió akkor is szemétkedik, ha nincs oka rá, ha teszem azt, csak irigy valakire, már akkor agyal, hogy hol tehetne keresztbe az ártatlan illetőnek. Akkor gondolod, hogy ha te még tényleg ártottál is neki, majd csak úgy elfelejteni?! Na neeeeem.

Esetleg akkor lehet ez, ha a skorpió napjegye nagyon el van nyomva a horoszkópjában, és van sok pozitív is benne, mondjuk egy nyilas aszcendens vagy mérlegben bolygók... Ilyesmik azért jobbá tehetik a skorpiót, és elképzelhető, hogy ezért tényleg nem tervez bosszút.


De még az is lehet, hogy csak ültet egy ideig... Könnyen lehet, hogy jelenleg ÉRDEKE fűződik ahhoz, hogy veled jóban legyen. Talán valamit vagy valakit csak általad kaphat meg, vagy éppen a te társaságod kell neki valamiért, szóval bármi lehet. Ha per pillanat jól jár veled, akkor nem veszik össze, mert rosszul jár. De ha nincs már rád szüksége, akkor majd lehet előszedi a "sérelmeit", és aljas módon visszavág...


NOs, gondold át! Egy biztos, skorpióban teljesen sose bízz, és a legféltettebb titkaid őneki ki ne add!

2016. ápr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Skorpió vagyok mérleg aszcendenssel, szűz holddal és egyáltalán nem vagyok bosszúálló típus. :)


Szerintem egy "bölcs" skorpió már túl tud lépni a kicsinyes bosszúállás kényszerén...

2016. aug. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Felírom a listára, de nem foglalkozok vele amíg bírom idegileg. Szóval a lényeg, ne tégy semmi megbocsáthatatlant! A barátoknak elégsokmindent elnézek, az árulást nem
2016. aug. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egy skorpioban lehet a legjobban megbizni. Neki barmit elmondhatsz, nem adja ki masnak azt az informaciot.
2020. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!