Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lehet-e bármiféle indoka...

Bxxx Dxxx kérdése:

Lehet-e bármiféle indoka annak, hogy Kos fiúként a Halakkal szimpatizálok a legjobban? Asztrológiailag lehetetlen ez a párosítás

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, és egy újjabb bizonyítéka annak, hogy az asztrológia kamu, ami csak kihasználja az emberek tudatlanságát, a körülöttünk lévő univerzumról.
2016. máj. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem tudom, én Rák vagyok, de mégis csak és kizárólag tűzjegyű partnereim voltak. Pedig még az aszcendensem is víz, Halak. Szerintem olyan nincs, hogy lehetetlen párosítás, legfeljebb több lesz a feszültség a kapcsolatban, de attól még működhet. Emellett pl. az aszcendensen kívül a többi bolygó állása is befolyásolja valaki személyiségét, viselkedését, szóval ilyen szinten szerintem ne riasszon el az asztrológiai tiltólista. :)


26/L

2016. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia! Én egy halak làny vagyok és van egy fiú kos baràtom akivel nagyon jól kijövünk bàr igaz, hogy a tàvolsàg miatt csak neten beszélgetünk. Nekem is fura volt mert hittem az asztrológiànak de ràjöttem, hogy nincs mindig igaza.
2016. máj. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, azt vettem észre, hogy az én környezetemben is van rá példa, hogy kosok halakkal szimpatizálnak, pedig sz.rnak mondják ezt a párositást.
2016. máj. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehet hinni ennek az asztrokamunak??Szégyen.
2016. máj. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindegyikőtöknek a kommentet, az asztrológia is csak egy nagyon pongyola megfogalmazásmód az ilyen kérdésekre. De nagyon hasznosak mindenképp.

Az én Halaimmal kicsit hullámzik a kapcsolatunk, van amit ő utál bennem de ki is mondja szerencsére, hogy mi és vannak tulajdonságok amiket én nem szeretek benne, de sohasem úgy mondja nekem mintha rosszat akarna nekem... És nagyon bejön nekem...

2018. júl. 1. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!