Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hisztek a horoszkopokban?...

Hisztek a horoszkopokban? Vagy volt mar olyan h megtortent veletek az ami bele volt irva?

Figyelt kérdés
Meg nagyon sok helyen teljesen mast egyes oldalak meg ez mi alapjan van nem ertem...

2016. jún. 3. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen napi horoszkópok baromságok, persze majd minden ugyanolyan jegyű emberrel ugyanaz fog történni az adott napon, amit ott leírnak.. de az ilyen általános jellemzésekben tényleg találtam hasonlóságokat, sőt 90%-ban igaz volt rám, amit ott írtak. Pl erre gondolok: [link]
2016. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 piriiiii ***** válasza:
53%

Az a "horoszkóp", ami az újságok végén vagy az online női oldalakon megmondja, hogy a jövőhéten mi lesz ezzel vagy azzal a jeggyel, BAROMSÁG.

A horoszkóp ennél több. Az emberek elutasítják, de azt sem tudják, miről van szó. :)

2016. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek a primitív butaságokban most sem.
2016. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik személyre szabott. Az fog veled történni, amelyiket elolvasod. Ha többet olvasol, akkor mindig a legutolsó. Én mindig így szoktam az életemet alakítani. Múlt héten szakított velem a barátnőm, mert a horoszkóp ezt írta . A baj az volt, hogy pont éjfél előtt olvastam és nem volt időm másikat elolvasni :(
2016. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"A horoszkóp ennél több. Az emberek elutasítják, de azt sem tudják, miről van szó. :)"

Áh, az "én ezoterikus ismereteim valóban működnek, ellenben másokéval" érv! :D

2016. jún. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"A horoszkóp ennél több. Az emberek elutasítják, de azt sem tudják, miről van szó."


Hát akkor miről van szó?


Én már nagyon régen "kötekedek" ebben a kategóriában, és ezt már számtalanszor hallottam.


Valaki megmondaná végre, akkor mi a fenéről szól az asztrológia?


Ez még senkinek sem sikerült, csak tücsköt - bogarat összehordanak.


Jó lenne egy igazolás is, arról, hogy az égi jelenségek és a földi történések között bármilyen elméleti vagy tapasztalati összefüggés lenne.

2016. jún. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
HakapesziM én tudom az összefüggést sőt bizonyítani is tudom hogy igaz .Minden kétséget kizáróan .
2016. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!