Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » "Ne legyél papucs, de azért...

"Ne legyél papucs, de azért csináld azt amit mondok" Sokszor hallottam már, hogy a skorpiók ezt várják el másoktól. Kíváncsi lennék, hogy a skorpiók tényleg így működnek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 8. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Skorpió nő vagyok és nekem mindegy, papucs-e vagy sem, csak csinálja azt, amit mondok.De az egyszer biztos, hogy az uralkodó tipusú, önfejű, irányíthatatlan pasikat nem viselem el.
2016. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hiszek az asztrológiában, de szerintem ez nem csak a Skorpió csillagjegyűekre igaz.
2016. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is skorpió vagyok, de egyáltalán nem várom el másoktól azt, hogy hozzám idomuljanak, azt viszont igen, hogy ne próbáljanak meg korlátozni, vagy megváltoztatni! :)
2016. aug. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tűzjegyűként azt üzenem a vízjegyűeknek, hogy nem csak az ágyban kell akrobatikázni és azzal örömöt adni a másiknak, majd a hétköznapokon semmibe sem nézni, mert azzal hosszú távon önmagukat csapják be többek közt a skorpiók is. Kell tudni adni magunkból nem csak az ágyban, sok-sok szeretetet, odafigyelést.

Zsarnoknőkért rajongó pasik mindig is voltak és lesznek.

2016. aug. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van némi valóságalapja. Ha egy bika karmai közé kerül, meglesheti magát :). Viszont én ismerek skorpiót, nem feltétlen így működik, csak tudni kell kezelni.
2016. aug. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!