Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A lent megnevezett fiktív...

A lent megnevezett fiktív személy horoszkópja illetve aszcendense mi lehet?

Figyelt kérdés

Mielőtt választ írnál: TUDOM, hogy nem valós személy. TUDOM, hogy sokan ellenszenveznek az asztrológiával, DE szerintem ez egy JÁTÉK és engem érdekel a téma. Ettől még NEM VAGYOK IDIÓTA. Aki ezt a kérdést elolvassa, NE oktasson ki,de főleg ne SÉRTEGESSEN! Köszönöm!


A fiktív személy a BBC Sherlock sorozat főszereplője, az az Sherlock Holmes.


A saját véleményem a kérdéssel kapcsolatban:

Szerintem Sherlock itt is Bak napjegyű lehet, ahogy ( elvileg ) az eredeti karakter is Bak.

Olvastam, hogy a legvalószínűbbnek azt tartják, hogy az aszcendense Vízöntő. Érdekelne erről mit gondolnak mások? Akik esetleg ismerik a sorozatot vagy a karaktert passzolónak tartják a Bak napjegyet és a

Vízöntő asc-t?


Szerintem még lehet Bak/Bak vagy Bak/Nyilas, de esetleg Bak/Skorpió is. Még Bak/Rák is...


Kíváncsi lennék, hogy más, akit érdekel az asztrológia, mit gondol a tippjeimről, illetve milyen jegyűnek látja Sherlock...


Az értelmes válaszokat, megjegyzéseket előre is köszönöm!


Ui: szívesen beszélgetek, játszok ilyet más fiktív karakterekkel kapcsolatban is, ha van olyan aki szintén

szeret hasonló témával foglalkozni



2016. aug. 10. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bak/skorpió vagy bak/rák. kell oda egy kis érzelem :D Én bak/vízöntő vagyok és nem hiszem, hogy Sherlock is az lenne, bár ki tudja.
2016. aug. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az az egyik szórakozásom ha nagyon unatkzom hogy megtippelem valós színészeknek az aszcendensét és utánanézek de csomószór bejön. Szerintem érdekes dolog az asztrológia kicsit önismereti dolog is. Én pl tudom mindegyik bolygóállásomat és jellemzőek is rám.
2016. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Érdekes amit írtál. Főleg, hogy te is Bak/Vízöntő vagy, mert én is az vagyok! :D De magamon sem érzem a Vízöntőséget, ahogy Sherlockon is csak egy kicsit talán...

Inkább hajlok én is a Bak/Skorpió lehetőség felé.

Amúgy nálam még kiemelt hatású a Halak és ez inkább érződik rajtam.


#2 Ezt én is szoktam próbálgatni! :D Jó hogy nem vagyok egyedül ezekszerint. Az asc-t nehezebb eltalálni amúgy, de van hogy nekem is sikerül... Amit majdnem mindig kitalálok az a napjegy. Bár például érdekességként írom, hogy Alan Rickmanról soha sem gondoltam volna hogy Halak volt.

2016. aug. 10. 17:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Kénytelen vagyok megkérdezni:

hogyan llehet megfogalmazni és kivetíteni az égitestek hatását nem létező, kitalált személyre?

Megállapítható-e, hogy mikor született meg az illető kitalálójának agyában?

2016. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: a kérdésed jogos, de írtam, hogy ez játéknak fogható fel.

Egyébként az eredeti Conan Doyle karakter születésnapja hagyományosan Január 6.-án van. Ez amolyan "Sherlock Holmes-nap" is a rajongók számára. Innen tudjuk, hogy Bak a csillagjegye. Emelett megadott az is, hogy 1854-ben született.

Ami az aszcendenst illeti, azt valóban találgatni, tippelni lehet. Többen próbáltak a leírt jellegzetességeihez, jelleméhez illó születési órát és percet "beállítani" . Így egy információ szerint reggel 9 óra körül született, kicsit pontosabban 9:45-kor. Más reggel 6:30- ra tippel. Ebből lehet kiindulni...

És ezeket az infókat lehet alapul venni a BBC sorozat modern Sherlockjánál is. Ő valószínüleg 1981-ben született és szintén Januárban. ( Erre egyébként azt hiszem utalás is van a sorozat speciális epizódjában, amit a detektív bátyja Mycroft füzetében lehet látni! )


Ez így megfelelő?

2016. aug. 10. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!