Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák jegyben született férfiak...

Maryjane89 kérdése:

Rák jegyben született férfiak tartalmas jellemzése?

Figyelt kérdés

Nem kérek kaján, ironikus, negatív kiosztó véleményeket.


Olyanok válaszát várom, akik rák jegyen született férfiak, vagy olyan nők, akiknek volt/jelenlegi párjuk, barátjuk e jegyben született.


Minden-féle tapasztalat érdekel.

Sőt, a spirituális megközelítés érdekelne a legjobban.

Elfogadni, megérteni megtanulni és szeretni egy rák pasit.


Köszönöm.



2016. szept. 23. 22:43
 1/7 True Damage ***** válasza:
22%
Alacsony fehérvérsejtszám?
2016. szept. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Sértődékeny, érzékeny,döntést nem szeret hozni, ill. nehezen hoz,titkolózó, néha sunyi, szeret füllenteni.Humora nem túl sok van, szeret elpepecselni dolgokkal.

Szereti a nyugalmat a csendet,a természetet,nem bőbeszédű, de türelmesen meghallgat másokat, és udvarias.

Szereti a békét, és irtózik a veszekedéstől, konfrontálódni nem szeret senkivel.

Makacs is tud lenni, és ragaszkodik dolgokhoz, szeret gyűjtögetni tárgyakat.Szereti a pátyolgatást,és ha dícsérik...:)


Ez az én Rák férjem immár 29 éve....hangsúlyozom, nem minden Rákra lehet igaz!!!De én csak róla tudok nyilatkozni.Én is Rák vagyok.Egy aktívabb,izgágább,harsány nővel nem biztos hogy jól kijönne, és az se tudná elviselni a nyugis természetét.


Remélem megfelel a válaszom,kérdező.Aki pedig ezért lepontoz,kapja be....:)


Rák horoszkóp leírást találsz a neten amúgy, ezret, ha spirituális megközelítést akarsz olvasni.

2016. szept. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Az én tapasztalatom szerint a Rák jegy a Holddal, az érzelmekkel és az otthonnal hozható leggyakrabban kapcsolatba.

A legjobb szerepei ezen területeken vannak.

Nem feltétlenül gyűjtögető, múltba révedő, de nagyon érzelmes tud lenni. Empatikus.

A sértődékenység és a csigaházba való visszahúzódás lehetséges. Lehet kicsinyes.

Tigrisként védheti a házát és családját, és ha pozitív személyiség, akkor pihepuha otthont teremt a szeretteinek. A rossz házasság alapjaiban rengeti meg.

Nem szeret veszekedni, és jobban érzi magát, ha igazat adnak neki, ha egyetértés és megértés veszi körül. (mint mindenki :)

Szeret utazni, kalandozni, de leginkább hazatérni szeret.

Hát vmi ilyesmi.

2016. szept. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A konfliktuskerülése pipogyaságig megy, szőnyeg alá sepri a problémákat, saját magát megbetegítő mértékben kihasználható, a szexért cserébe hátat fordít a családjának, sőt, lemond az istenéről is, a gyereke körül forgatja a világot.
2016. szept. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, neked ez saját tapasztalat?


Én leírtam a sajátomat, de úgy látszik, valakinek ez sem tetszett,nem tudom ,mit kellett volna írnom,hogy ne pontozzannak le...

2016. szept. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. szept. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Minden csillagjegyben vannak pozitív és negatív megnyilvánulások. Aki ezek alapján ítél meg embereket, az tévúton jár.

A legrosszabb kontellációból is ki lehet hozni a legjobbat és forditva.

A kulcs abban van, hogy a minden felett egy lélek áll, amelyik a döntéseket hozza.

Hogy mégis mire való a horoszkóp? Megmutatja, az életutat. De az, hogy ezt hogy valósítjuk meg, az már a lelkünk dolga.

Pl. a rendőr és a betörő is szembesül a bűnözéssel, mégis milyen más előjellel!

2016. szept. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!