Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz horoszkópú nő és szintén...

Szűz horoszkópú nő és szintén szűz férfi közötti kapcsolat? A nő kezdeményezzen és, ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
2016. okt. 11. 23:37
 1/9 anonim válasza:
Túlsok volt az ezo tv szerintem. Én szűz férfi vagyok mármint a horoszkópom, ha k**zok akkor az is elég,ha leránt egy félre eső utcában...ha komoly nőt keresek akkor nem tetszik a nyomulás szóval érted? :D Biztos van valami ezekben a horoszkópokban is, de az biztos hogy nem fogják elárulni , hogy pont annak az embernek pont hogyan lenne jó a közeledésed.
2016. okt. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs Ezo tv-m :D (Vagy is.. egyáltalán nincs magyar csatornám), de szoktam hinni ezekben. De igen értem, értem, hogy pontosan mire is gondolsz :)
2016. okt. 11. 23:48
 3/9 A kérdező kommentje:
És, ha téged egy még nem annyira ismert lány/hölgy elhívna csak sétálni (szétnézni a városba), milyen reakciód lenne rá? :)
2016. okt. 11. 23:54
 4/9 anonim ***** válasza:

"Biztos van valami ezekben a horoszkópokban is"


Nem, nincs.

2016. okt. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Timici_timicike válasza:
100%
Nekem 5évig volt ,,szűz" csillagjegyű pasim, most a férjem is szűz csillagjegyű, de ég és föld a külömbség, teljesen ellentétek, szóval nem a csillagjegye fog dönteni róla, hogy minek örül, minek nem.A mai csajok nagyon nyomulósak, igy inkább légy más és hagyd meg neki, hogy Férfi lehessen, ne vedd el tőle, hadd hóditson meg!Légy türelmes, hadd próbálkozzon Ö, ha meg nem próbálkozik be, akkor (bocsi) nem biztos, hogy az esete vagy(ebben az esetben még le is égetnéd magad elötte) szóval akkor nézz más pasi után :) Sok sikert remélem azért összejön :)
2016. okt. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :D Rendben van megfogadom a tanácsodat :)
2016. okt. 14. 01:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is, horoszkóptól függetlenül lehet valaki rámenős, határozott, vagy szégyenlős, visszafogott.

Jómagam szűz vagyok (kínai szerint disznó), nejem pedig szintén szűz (kínai szerint kutya). 12 éve vagyunk együtt. Mindketten határozottak, nagyszájúak, eléggé temperamentumosok, könnyen barátkozunk. Ismerkedésünknél, randizásnál mégis ő nőies és én férfias voltam. Intimitásban mai napig fele-fele arányban kezdeményezünk.

Mondható, teljesen ellentétesek vagyunk, mint amit a horoszkópok írnak!


Ismerkedésnél, nem abból szokott gond lenni, hogy egyik vagy másik kezdeményez, hanem abból, ha egyik sem!


Elsősorban el kell döntened, neked melyik típusú kapcsolat tetszene. Ha a másik irányítana, ha te irányítanál vagy mindketten kezdeményeznétek hangulattól függően (fifti-fifti), netán mindketten csöndben bambulnátok ki a fejetekből némán.

A legtöbb férfi egyfajta jelzésre vár a nőtől, hogy ne érezzék tolakodónak őt. Igazi jelleme csak később bontakozik ki.

Borotvaélen táncolás az első randi. Nagyon apró pont válassza el a tolakodást a tutyiságtól. Ami egyeseknél már tolakodás az mások esetében még a kezdeményezést sem éri el. (regényeket tudnék írni erről a vékony határról)

2016. okt. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hú utolsó válaszoló nagyon szépen köszönöm, hogy ezt leírta és ráébresztett, hogy teljes mértékbe igaza van. Rávilágított, hogy min gondolkodjak el és egyet is értek a tolakodás/tutyimutyiság igen vékony határáról kifejtett véleményével.
2016. okt. 14. 17:50
 9/9 Franz Müller válasza:
2016. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!