Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen a bak férfi párkapcsola...

Milyen a bak férfi párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
És mit szeret egy nőben? Korrekt ember, normális, vagy inkább csapongó? Minden érdekel vele kapcsolatban!
2016. nov. 5. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha beirod a Google-ba tuti ki fog adni egy csomo oldalt, amiken megfigyelheted, hogy mindegyik mas dolgokat mond. Ebbol azt kovetkeztettem ki, hogy egy nagy baromsag az egesz es nem egy weboldal fogja nekem megmondani, hogy a parom milyen es kikkel illik ossze.
2016. nov. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak 85 év felettit ajánlok, akinez legalább 2÷3 milliárdja van bankban, utód nélküli és átélt kettő szívinfarktust.

Nem csapongó, hálás a gondoskodásért.

2016. nov. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi ez a Bak "mánia"?
2016. nov. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En csak kiváncsi vagyok, nem tudtam, hogy népszerűek :)
2016. nov. 6. 22:27
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 Szerintem azok a nők akik nem nyitottak a párkapcsolatra, hanem párt keresnek, esetleg vadásznak, azok simán bevonzhatnak bak jegyűeket.
2016. nov. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!