Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Írnátok a nyilas férfiakkal...

Írnátok a nyilas férfiakkal való tapasztalataitokról? Nekem nyilas-nyilas aszc. Párom van és szerintem nagyon nem olyan mint amilyen "kéne" a jellemzés alapján.

Figyelt kérdés

Nos 3 és fél éves kapcsolatról van szó. A párom nyilas-nyilas, én bak-szűz. Én nagyon nagyon tipikus bak vagyok, saját magamat is kiborítom néha, annyira...

A párom viszont szerintem nem egy tipikus nyilas. Iszonyat mód ragaszkodik, nagyon kimutatja a szeretetét, néha számomra ijesztően is túlcsordulnak az érzelmei. Ebből szokott lenni konfliktus, ugyanis én nem vagyok egy érzelgős típus és egyenesen idegesít, hogy "túlszeret". Szerintem nem is nőzik a hátam mögött, vagy ha igen, akkor nagyon jól titkolja, de nem hiszem. Sosem találtam még semmi erre utalót, ami aggodalomra adhat okot. A kezemet megkérte, gyereket akar és számomra túl sokat is hangoztatja, hogy így úgy megtalálta az igazit. Sokszor nem értem mit szeret bennem, totál ellentétek vagyunk. Ő extrovertált, én introvertált. Ő mindenben a pozitívat látja, én meg a negatívat. Amikor kérdezem tőle, hogy miért nincs még belőlem elege, azt mondja, hogy mert szeret és szerinte nincs köztünk akkora ellentét. Nem jár nagyon szórakozni, haverozni, ez csak a kapcsolatunk elején volt jellemző. Most ha zavargálom, hogy menjen akár több napra is az apjához, haverokhoz (messze laknak tőlünk), azt mondja nem megy ha én se. Ezek nem tipikus nyilas vonások, nem? Egyedül amit nem szeretek benne, hogy kicsit erőszakos. Úgy értve, hogy csak neki lehet igaza, más igazát nem nagyon veszi figyelembe, ha valaki egy kicsit is jófej vele, akkor hajlamos másokra túlzottan rátapadni szerintem, és nem veszi észre, ha mások kicsit le akarják rázni, én szoktam rászólni, ha már úgy látom, hogy túlzásokba esik. Rajtam is folyton segíteni akar, akkor is ha nem kérem, olyan rátukmálja magát az emberekre, kicsit rám is talán. Nem annyira durva, de rá szoktam szólni néha. Vagy ilyen egy átlag nyilas? 34 eves pasiról van szó különben.


2016. nov. 17. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Hát Paris elég jól bokán lötte Achilleust, szóval szerintem az ilyen nyilasokkal vigyázni kell.
2016. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ő nyilas-nyilas, ne várd el nyilasként viselkedjen. Ha úgy viselkedne, nem nyilas lenne aszcendense.

Gondolom fogalmad sincs mit is szimbolizál aszcendens.

2016. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A ferjem szorol szora ilyen. Ket het mulva o is 34 lesz. :)
2016. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mi ez a kérdés jó isten mint ha lenne bármihez köze annak hogy melyik hónapban születtél
2016. nov. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!