Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek srác vagyok oroszlán...

Rboy72 kérdése:

Ikrek srác vagyok oroszlán aszcendenssel. Minden arra utal, hogy vízöntő nő illene leginkább mellém. Szerintetek? Olyan nők véleményére lennék elsősorban kíváncsi, akiknek volt már tapasztalatuk a kérdésben, vagy jártasak a témában.

Figyelt kérdés

Trollok véleménye nem érdekel!

Köszönöm előre is a válaszokat!



#aszcendens #vízöntő #vízöntő-ikrek
2016. nov. 18. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Elég szánalmas hogy ez alapján akarsz párt választani magadnak.
2016. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, a horoszkópnak annyi értelme van és csak úgy van értelme hogy megnézed a te saját személyre szabott horoszkópodat és a bolygóállásokat(pl. mars a skorpióban). De ilyen alapján párt választani nem érdemes és nem is ez alapján kell. Ahogy a napi horoszkópban sem kell hinni,ahol megjósolják előre a napodat. Tehát a saját horoszkópod egy jó önismeretfejelsztő dolog lehet,de se több, se kevesebb.
2016. nov. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Rboy, tehát tetszik egy nő, akinek Vízöntő jegyben van a születésnapja.Igen, ez jó. Most a feladat: hódítsd meg!

Az Ikrek játékos, az Oroszlán méltóságos vonásaival ez menni is fog! Sok sikert!

2016. nov. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"Ikrek srác vagyok" szerintem meg személyiség zavarod van.
2016. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves második és harmadik válaszoló, Nektek köszönöm a hozzászólást! Az első és negyedik válaszolónak kívánom, hogy legyen jobb életük, hátha boldogabbak lesznek...

Egy kis kiegészítést írnék a kérdéshez. Sajnos korábban túlságosan pörgött ahhoz az életem, hogy a vízöntő nőket komolyabban vettem volna, ami volt kapcsolatom velük, az mind hibátlan volt, de hol a korkülönbség, hol egyéb dolgok miatt hiúsult meg a folytatás. Ma már higadtabb vagyok és máshogy látok dolgokat így harmincon túl...

Egyébként egy ártatlan kérdésnek gondoltam, nem kell ebbe többet látni. Akit ez a kérdés nem foglalkoztat, az lapozzon.

Értékelném, ha inkább olyanok szólnának hozzá, akik hisznek ebben, nem pedig együgyűek, tisztelet a kivételnek!

2016. nov. 18. 19:14
 6/10 anonim ***** válasza:

"nem pedig együgyűek"

Együgyű kérdésre együgyű válasz: okos dolog!

.

Milyen jelek utalnak arra, hogy pont vízöntő nő a megfelelő?

Ismerkedésnél első kérdésed, hogy milyen jegyben született az általad használt horoszkóp szerint?

No és, ha ő az azték horoszkópban hisz, vagy netán a kínaiban?

Ha kérdésedben medfogalmazottnak lenne igazságtartalma, akkor a horoszkópban nem hívők, azzal nem törődők, de boldog kapcsolatban élők hogyan csinálják?

Nekik olyan jó a megérzésük?

Ha első randin a nő horoszkópja iránt érdeklődsz és a nő okos, azonnal feláll.

2016. nov. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hagyjátok már! Vízöntő tetszik és kész. MIóta szokás a szerelmesnek észérveket felhozni, dubitus?


Kérdező: a Vízöntőre jellemző a nagy szabadságvágy -sokszor annak mindent alárendel - érezze, hogy melletted szabadlelkű lehet!

2016. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Elég szánalmas hogy ez alapján akarsz párt választani magadnak."

Szerintem meg te vagy szánalmas és a hozzád hasonlók. Ha nem érdekel az ezotéria, akkor ne olvassátok. Csak a lelki nyomorékok lelik örömüket abban, hogy direkt lesik kibe tudnak belekötni. Továbbá nem ti vagytok a világ közepe. Más hihet abban, amiben ti nem.

2016. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vízöntő nő vagyok.

Jól kijövök az ikrek jegyű pasikkal. Szerintem jó páros az ikrek - vízöntő, ha mindketten akarják :)

2017. márc. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Vízöntő nő vagyok, ha segítek ezzel, akkor leírom azokat a jellemzőimet, amik szerintem a csillagjegyemből adódnak: nyitottság és empátia az emberek, általában az élőlények iránt, makacsság: (ez nem annyira előnyös, sőt), nagy szabadságvágy; ez abban nyilvánul meg, hogy nem tűröm el, ha rám akarnak bármit erőltetni, ha erőszakosan meg akarnak győzni, vonzódás a művészetek iránt, érzékenység. Szomorú, hogy mint minden felületet, ezt is arra használja az emberek egy része, hogy saját "egyetlen, kizárólagos" igazságát hirdesse, mások véleményét vagy kérdését leszólva, kritizálva. Egyszerűen csak tovább kellene menni olyan témákhoz, ami őket érdekli.
2017. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!