A nyilas férfit?

Figyelt kérdés
A nyilas férfi szereti ha babusgatják?

2016. dec. 22. 20:26
 1/4 anonim válasza:
69%
Minden férfi szereti.
2016. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A nyilas féri es egyarant a nö is szereti ha kenyesztetik ès oda figyelnek rá szeret közèpontba lenni es ezert keresi mindig az uj kalandokat. Nekem egyszer volt nyilas barátom meg ugyebár jó magam is nyilas csillagjegyü vagyok fél év alatt 2x csalt meg persze amikor megtudtam èn is szintén megcsaltam ès mèg ö volt felháborodva hogy mèrt üldögèlek mas fiuval a parkban asztán meg mert pont a masik sráccal hagytam el ...
2016. dec. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Eddig, ahogy megfigyeltem, a nyilas pasik nem szereti ha cirógatják, sem a masszázst. A simogatás időnként belefér. Ha valami, akkor legyen egyértelműen szexhez köthető. Szeret középpontban lenni, vagy irányítani. Nem szeret babusgatni.
2016. dec. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyszerű a kérdés kérdezd meg attól a nyilas férfitől hogy szereti-e akit babusgatni szeretnèl :)
2016. dec. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!