Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak-Bak vagy Bak-Halak passzol...

Bak-Bak vagy Bak-Halak passzol jobban a véleményetek szerint?

Figyelt kérdés

A férfi a bak mindkét esetben.

Tudom, hogy nem csak ez számít, de ezt tekintve van tapasztalatottok erről.


Bak-Halak kapcsolatban van közetetek valaki?



2016. dec. 31. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
A csillagjegy semmit nem számít.
2016. dec. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Minden családtagomat 80%ban tökéletesen jellemezi a saját csillagjegye, annyira, hogy szinte előre meg lehet jósolni a viselkedését. Ez alól én magam sem vagyok kivétel.

Tudom, hogy nem csak ez számít, de igen is számít ez is, nem is kicsit.


Azonban nem véletlenül nem a párkapcsolatok témába írtam, mert aki az Ezotéria, Asztrológia forumban nézelődik, valószínűleg komolyabb jelentőséget tulajdonít ennek.

Az ő vélményükre lennék kíváncsi.

2016. dec. 31. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Ez csak a Forer-hatás.
2016. dec. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

A bak-halak rendben. Két szarvas kos,bak,bika jegyű

nem jó egymással.

2016. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akárhogy is sokaknak pusztán a tekintetéből látni lehet, hogy szinte biztosan melyik jegyhez nem tartozik.

Társkeresőn is sokszor a tekintetéből megmondtam, hogy szinte biztos, hogy azon néhány jegy közé tartozik-e akiktől semmit nem akarok. (és esetek döntő többségében tényleg abba a 4-be esett)


Végigolvasva a jegyek tulajdonságait alapvetően el szeparálja az azokra jellemző tulajdonságokat.


Akárhogy olvasom, a más jegyekre vonatkozó dolgokat, legfeljebb 2 olyan van, amire azt mondom, hogy én vagyok. De a bak tulajdonságai nem 80, de 95%-ban minden szava rólam szól a többinél pedig vannak közös vonások, de egyáltalán nem én vagyok, olvasdd el egy bak jellemzését és a legbelsőbb személyiségemet ismerheted, megtudhatod, hogyan reagálok bizonos helyzetekben, milyen gondoltokkal viszonyulok ilyen-olyan szituációkban, hogyan viselkedek úgy alapvetően, milyen ember vagyok közösségben,stb... . És nem, nem csak a pozitív dolgokban, hanem szinte minden negatívban is.


Volt olyan ismerősöm, akire kíváncsi voltam hogy milyen jegyű lehet, és amint megtudtam, nem volt több kérdésem, mindenre választ adott.

2016. dec. 31. 16:43
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Aki ez alapján választ párt, az remélem olyan embert talál, aki partner ebben a témában, mert ha hozzám oda jön egy szexi nő, hogy a csillagokban meg van írva, hogy mi egymásé leszünk és elkezd asztrológiáról beszélni, én megtömöm a száját egy nyeles tojással.
2016. dec. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hozzám odajöhetne egy ilyen 18-24 közötti nő, azzal a szöveggel, nekem tetszene a dolog. :)
2017. jan. 2. 02:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!