Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan hódítanak a Skorpió...

Hogyan hódítanak a Skorpió pasik? Akik ebben a jegyben születtek férfiak vagy akiknek volt dolguk skorpió jegyű férfival tudnák őket jellemezni szerelmi téren?

Figyelt kérdés

pl. olyanokra gondolok, hogy mennyire kitartóak ha egy nő meghódításáról van szó, milyen praktikákat vetnek be a hódításban, mik azok a jelek amiket küldenek egy nő felé ha tetszik nekik, hogyan kezdeményeznek, mennyire hűségesek, ők szeretnek kezdeményezni mindig, vagy nem bánják ha a nő is tesz 1-2 lépést aztán, mi minden vonzza őket egy nőben? Mivel lehet őket elcsábítani úgymond? stb...


tipikusan ilyen férfiakra gondolok, akiknek többször is előfordul a horoszkópjában a skorpió jegy (pl. nap, merkúr, vénusz)

Előre is köszönök minden hasznos hozzászólást.



2017. jan. 15. 18:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%

A rockerekre buksz mi ?

Áh fracba ! Én Judas Priest-es vagyok ,de te a Skorpions rajonkat kedveled...

2017. jan. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
őket inkább fel kell szedni. általában érzékenyek, okosak, de szeretik a titkokat, függenek a múlton , sot függhetnek alkoholon, drogon is, es a tarsukon is. erdekes , kulonleges jegy, kifinomult, de veszelyes, onpusztito is lehet ferfiban es noben is. az ilyen ferfiakat egy nőben az erő, a kulso szepseg, a sex vonzza, mert a sexualitast szeretik gatlasok nelkul megelni. ja es sokszor vallasosak is, nem hetkoznapi ertelemben
2017. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Én skorpió férfi vagyok. Nagyon kitartó vagyok addig ameddig megnem szerzem a kiszemeltet. Ha valaki tetszik szeretek én kezdeményezni, de az se zavar ha a nő lép először, megpróbálom kiismerni a partnert, és olyan "stílust" felvenni ami tetszik neki is. Sajnos azt kell hogy mondjam egyáltalán nem vagyunk hűségesek. Mi, skorpiók mindig az elérhetetlen nőkért vagyok oda, akiken nem igazodunk ki, és akiken látszik hogy sokat kell küzdeni érte. Szeretjük a kivágott ruhákat, a rövid szoknyákat, tulajdonképpen mindent ami kihívonak számít. Remélem segítettem :)
2017. jan. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
A 2-es tökéletes választ adott, kivéve a szex része, abban érzelmes vagyok. 24/Skorpió F
2017. jan. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
szia , kettes vagyok :) kar hogy 24 vagy :) de hatha a kerdezo epp hozzad illik korban :P
2017. jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat :)

Mit kell azon érteni, hogy fel kell szedni, mármint most tényleg nyomulni kell rájuk a lánynak? Nem igazán vagyok az a nagyon nyomulós típus, ha biztosra venném, hogy tényleg bejövök neki akkor talán bátrabb lennék én is, de nem vagyok semmiben biztos, 1x így viselkedik, ír, keresi a társaságom, viccelődik, ugrat, szinte már már kicsit szexuális jellegű kijelentésekkel is viccel-apropó ez is egy flörtmódszere a skorpió férfiaknak ha csábítani akarnak akkor a szextémáról is szívesen sztoriznak? Másszor viszont nem ír, nem ír túl gyakran, vagy nem keres, és így körbe, de mikor meg a közelemben van, beszélgetünk, látszik rajta, hogy zavarban van, többször láttam már nem is kicsit.

2017. jan. 22. 22:21
 7/16 anonim válasza:
Tesztelünk, megfigyelünk. Hogy vajon hogy reagálsz, ha így teszünk és hogy, ha úgy. Ő is meg akar bizonyosodni róla, hogy megéri-e belemélyülni a dologba, ugyanis nagyon nem szeretünk csalódni. Ha épp sokat gondolt rád, nem lesz túl bőbeszédű, mert fél, hogy elárulja magát, zavarban van. Ha bejön neked, tudasd vele. Mosolyogj rá sokszor. NE nyomulj, csak lássa, hogy érdekled. Ha fontos vagy neki, lassan halad, nem jövünk össze akárkivel és sokáig figyeljük meg, hogy biztos-e a terep. Ha van jó indok, azzal írj rá, ne pedig úgy, hogy szia mizu?! Csak add önmagad, ne játssz, érezze, hogy különlegesen bánsz vele, nem úgy, mint bárki mással!
2017. jan. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó a válaszod, elgondolkodtatott. Te is ilyen jegyű férfi vagy?

De mégis mennyire lassan halad, meddig tesztel, mennyire lehet hosszú az az idő amíg eljut odáig, hogy konkrétat lépjen, pl. randira hívás. Pl 1 hónap vagy akár több is?

2017. jan. 25. 21:49
 9/16 anonim válasza:
Én már több, mint egy hónapja figyelek meg valakit. :)
2017. jan. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, és még meddig akarod "figyelgetni", mikor fog eljönni nálad az a pillanat amikor konkrétat is lépnél már? Mit kell vagy nem kell tennie ehhez a lánynak, mire vársz? De te még csak úgymond messziről figyelgeted vagy már azért ismerkedtek is valamennyire? :)
2017. jan. 28. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!