Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért idegesíthetnek a Bika...

Miért idegesíthetnek a Bika nők? Lehet köze az asztrológiához vagy ez csak véletlen?

Figyelt kérdés
Kos nő vagyok Skorpió aszcendenssel és azt figyeltem meg, hogy azok a nőtársaim, akik Bikák, akár a csillagjegyük, akár az aszcendensük Bika, általában az elején szimpatikusak, aztán idegesítenek, mert (ne haragudjon meg egy Bika se) úgy érzem, hogy túl nagy az önbizalmuk, némelyiket még beképzeltnek is mondanám. Nem tudom ennek köze van-e az asztrológiához, de azért furcsa, hogy mindegyikben van Bika. Viszont a férfi Bikákat kifejezetten vonzónak és jótársaságnak találom.
2017. febr. 6. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Volt az életedben rossz bika élményed,így nagyobb eséllyel fogod rossznak látni a bikákat.mondom ezt én aki nem hiszek a csillagok állásában,stb..Szerintem ezek a hiedelmek asztrológia,a biblia is akár,akkor születtek mikor még nem tudták hogy a föld gömbölyű,és hogy nem a világ közepe..valahogy megkellett magyarázni a dolgokat..mint ahogy ma is,csak eltelt egy kis idő közben.
2017. febr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tűz jegyű vagy víz aszcendenssel, a víz jegyek közül a legkevésbé "vizes" típus ugyan a Skorpió, de mégiscsak víz jegy, tehát érzelmes, az érzelmei irányítják (illetve a Kosokról is az a benyomásom, hogy bár nagyon lendületes, tüzes természetűek, van egy érzékeny oldaluk is mellette). A Bika föld jegyű, azok közül is a leginkább földön járó típus, innen is lehet a magabiztosságuk, ami egy idő után ellenszenvessé válhat - nem is feltétlenül csak a magabiztosság, hanem hogy ők sokkal gyakorlatiasabbak, sokkal inkább a földön járnak és attól nehezebben rugaszkodnak el, mint egy Kos vagy akár Skorpió. Én - víz nap, aszcendens, hold - kimondottan idegennek tartom az életfelfogásukat.

Viszont elméletben az ellentétek férfi-női szinten ásokszor passzolnak, a Skorpió aszcendensed miatt a férfi Bikákkal szimpatizálhatsz ezért, plusz a Skorpió és a Bika is azon jegyek közé tartoznak, akiknek fontos a vonzalom, szexualitás - a többi jegyhez képest kiemelten, és állítólag, bár még sosem volt tapasztalom velük ilyen téren, az ágyban is jók, magabiztosak, ezért lehetnek vonzóak.

Ez persze sarkított dolog, nem minden Bika, Kos, Skorpió ilyen, NYILVÁN ezt mindig hozzáteszem, és mégis mindig lepontoznak (volt nagyon jó barátom, aki Bak - föld jegy - és van egy Rák sok föld jeggyel, köztük Bika aszcendenssel, aki szintén, soksok más dolog befolyásol még egy személyiséget).

Annyi infó alapján, amit leírtál, nekem ezek ugrottak be, ha csak a jegyek alaptulajdonságait nézem - mert hát ennyit osztottál meg, tehát ennyiből tudok kiindulni.

2017. febr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen hasznos válaszokat adtatok, mindkettőtöknek megy a zöld kéz. :)

Hát 5 olyan nőt ismerek akiről tudom, hogy van benne Bika. Az egyikük Bak csillagjegyű, Bika holdjegyű és úgy tudom, hogy az aszcendense Rák, de ebben nem vagyok biztos. A többinek csak a csillagjegyét és a holdját tudom. A következő Bika csillagjegyű, Ikrek holdjeggyel, egy másik Skorpió csillagjeggyel és Bika holdjeggyel rendelkezik, a következő Ikrek csillagjegyű és Bika holdjegyű, az utolsónak pedig Bika csillagjegye és Halak holdjegye van. Ennyit tudok róluk. És mind nő.

2017. febr. 6. 13:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Történetesen bika vagyok, és tudom, hogy sokakat "idegesít", hogy van önbizalmam, de ennek igazából semmi köze az asztrológiához, sokkal inkább a pszichológiához...

A mélylélektan alapvetése az ún. tükör-elmélet: az zavar másokban, amit saját magamban nem vagyok képes felvállalni, vagy megvalósítani.

Ha téged az zavar, ha valakinek magas az önértékelése, akkor vagy a te önértékelésed alacsony és tudat alatt szeretnéd, ha több lenne; vagy pedig te is igyekszel önbizalmat sugározni, de ez nem nyugszik valós önértékelésen. Szóval a saját fel nem vállalt tulajdonságaidat látod meg másokban. De ezzel alapvetően mindenki így van. Ha valami zavar, azzal NEKEM van még dolgom. Amit pedig már önmagunkban sikerült feldolgozni, az másokban sem zavar utána.

2017. febr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ez nagyon elgondolkodtató. :)
2017. febr. 6. 16:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Bika Férfi vagyok,és maximálisan jellemzőek rám a jegy

ismérvei.Tudatosan irányítom az életemet,és nem szeretem

ha belerondít valaki,vagy valami.

2017. febr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!