Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik a leggyakoribb csillagj...

Melyik a leggyakoribb csillagjegy?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy belőlünk vízöntőkből van a legkevesebb.De melyik csillagjegybeli emberek vannak a legtöbben?Esetleg tudtok olyan oldalt ahol ezt a statisztikát részletezik?

2017. febr. 24. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez egy régebbi kérdés, itt nagyon jó válaszok érkeztek.


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__asztrologia-horoszk..

2017. febr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Kosok és a Bikák
2017. febr. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb ha sima születési statisztikákat keresel, az alapján meg úgyis tudni.

Amúgy augusztus és szeptemberben születik a legtöbb baba, ez alapján a legtöbb ember oroszlán és szűz.

2017. febr. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
sztem a skorpió mert ugye sok gyerek születik a valentinnapi du gásokból
2017. febr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Ó,mert a Valentin nap annyira felkapott...nem olyan régóta van csak..A mostani felnőttek mikor "készültek" még nem volt divatban...Ennyi erővel karácsonykor is több foganhat a szeretet ünnepén...:)
2017. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Erdélyben pl. sokáig divat volt télen szülni (nyilas, bak, vizöntő, halak), mert akkor az anya tavasszal már tud kapálni és egyebeket csinálni a földeken. Legalábbis székely rokonaim így mesélték, sőt csinálták. Anyám, több unokatesóm és én is vizöntő vagyok. Ezt el tudom képzelni néhány magyarországi régióról is. Pl. Alföld. Szóval országtól, településtől függ melyik jegyből vannak többen. Vagy talán világszinten érdekel ?
2017. febr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A vizöntő is nagyon gyakori rengeteg ember születik februárban . Legalább 43 olyan ember ismerek aki vizöntő a mqrakek halak es csak egy olyan ismerősöm van aki oroszlan
2020. szept. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!