Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Baktay Ervin vagy a Humaniszti...

Baktay Ervin vagy a Humanisztikus Asztrologus suli?

Figyelt kérdés

Szeptembertol asztrologiat szeretnek tanulni, es a leheto legtobb ismeretet szeretnem begyujteni. Meg nem tudom hol erdemesebb. Nyilvan a ket iskola asztrologiahoz valo megkozelitese mas! A tapasztalataitokra vagyok kivancsi! Melyik iskola miert eri meg?

Es persze ha egyeb hely is van amit ajanlanatok mert olyan jo, azert halas lennek! :)


2017. febr. 25. 13:32
 1/2 Rafael Csaba ***** válasza:

Kedves Kérdező,

javaslom, hogy menj el néhány elődadására a leendő tanáraidnak.

Az előadásokon látni fogod, hogy melyik előadóhoz tudsz kapcsolódni, s melyik megközelítés áll hozzád közel.


Én személy szerint Takács Tibor asztrológia iskoláját javaslom:


[link]


Szerintem Mo-on Ő a legjobb asztrológus.


Üdv, Csaba

2017. febr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gyarmaty Miklós válasza:

Én a Baktay Ervin Asztrológiai Egyesületben tanultam és diplomáztam 2003-ban dr. Janák Lajos tanár-igazgató úrnál. Jelenleg dr. Tárnoki Gábornál tanulom a Kérdő asztrológiát. Mindkettő nagyon jó és csak ajánlani tudom őket!

Az eddig szerzett asztrológiai ismereteimet a Gportálon indított oldalamon INGYEN osztom meg az érdeklődőkkel. Az ASZTRO-suli mindenki előtt nyitva áll! LÉGY A MAGAD ASZTROLÓGUSA! Tanulj nálam, velem - teljesen ingyen!

[link]

2017. febr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!