Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nő - Bika férfi?

Skorpió nő - Bika férfi?

Figyelt kérdés
Összeillenek? Kinek van tapasztalata? :)
2017. febr. 26. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Annyira nem hiszek az ilyesmiben, de leírom, amit tapasztaltam. Apám bika, jellegzetes. Nekem túl zárkózott, néha merev és nagyon ragaszkodik a maga dolgaihoz. Nem rugalmas. Csökönyös. Nem beszél mélyebben érzelmekről, amit a víz jegyűek lehet, hogy nehezen tolerálnak. A dühöt addig gyűjtögeti, amíg ki nem robban, de előtte nem lehet kiszedni belőle.

Összességében nekem párkapcsolatra nem biztos, hogy megfelelne. Ami tetszik,hogy hallgatag. De olyan bika férfit is ismerek, akiből árad a szó. :P

2017. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Szépek lesznek az utódok.
2017. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zenon ***** válasza:
59%

Szia!


A horoszkóp általános kapcsolati rendszere alapján ellentétek, és jól kiegészítik egymást.

A valóság ennél bonyolultabb, mivel nincs pontosan egyforma "bika" vagy "skorpió", hiszen az aszcendens rengeteget befolyásol.

A tapasztalataim szerint nem szerencsés a bika-skorpió párosítás. Izgalmas, de hosszútávon túl fárasztó, kimerítő a kapcsolat. Állandó számonkérés, féltékenység, beteges birtoklási vágy, nagytörvényűség és makacsság mindkét oldalon. A skori ráadásul igen szurkálódó, és szereti sértegetni a másikat. Valamint bosszúálló. Szóval egy kalandra jók, de egyik sem motiválja a másikat. És a szemléletük,ízlésük meglehetősen eltérő.

Érdekes módon, a családomban a vizes jegyek mind tüzes jegyekkel vannak párban. Tehát szerintem nem illenek össze.

2017. febr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Én is leírnám a tapasztalatomat:

- túl merevek, nem viselik jól ha lemondok egy programot

- túl gyorsan haladnak, eddig két bika férfi is udvarolt nekem és zavaró volt milyen gyorsan mondják azt hogy kedvelnek/szeretnek vagy próbálnak megcsókolni, nekem több idő kell egy kapcsolat kialakulásához

- szörnyű velük vitatkozni, nagyon makacsak, könnyen megsértődnek

- érzékenyek és talán több szeretetre vàgynának mint amennyit én ki tudnék mutatni

- anyagiasak

De amúgy nagyon jó beszélgetőtársak, inteligensek, a humorérzékük is nagyon jó, és értékelik a művészetet a szépséget - mégis én inkább csak baràtnak tudom elképzelni őket :)

2017. márc. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!