Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz férfi mikor veszi rá...

Blackstone kérdése:

Szűz férfi mikor veszi rá magát az első lépésre?

Figyelt kérdés

Nem támaszkodom a horoszkópra, de mikor elolvastam a szűz jegy jellemzését, mintha pont arról a srácról szólt volna, akiért odavagyok...

Tudom hogy vonzódik hozzám, pl.: apró, lényegtelen dolgokat is tud rólam, egyfolytában a hátamon érzem a nézését, ha a társasággal megyek valahova O is tuti jön. Mindenki a környezetünkben látja rajtunk hogy idióta szerelmesek vagyunk, de míg O mindenki más felé nyitott, hozzám nem szól, kerül.


Kos nőként már 8 hónapja szenvedek a tehetetlenségtől, majd beleőszülök. :)

Szeretném ha Ő kezdeményezne, vagy legalább jelet adna arra, hogy én tegyem meg az első lépést.


Szűz jegyű férfiak, illetve olyan nők segítségét kérem akiknek volt/van dolga velük! Köszönöm!



2017. febr. 27. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Nézd mint Nő a Nőnek. Tudom, hogy úgy lenne illő, hogy ő a kezdeményező és ő hívjon el randira. Egyszóval legyen férfi a javából ne egy kis nyuszi :)

De minden ember más és más. Valószínűleg, hogy tetszel neki a leírtak alapján, viszont lehet hogy ő egy kicsit félénkebb típus. Sajnos néha nem elég egy szemezés, vagy egy őszinte és érdeklődő mosoly. Néha vannak olyan helyzetek amikor nekünk kell fogni a gyeplőt és határozottabbnak lenni. Próbáld meg elhívni egy kávéra és beszélgessetek. Ne várj még 8 hónapot. Lehet hogy már rég boldogok lehetnétek együtt :)

Sok sikert! Kitartást! ;)

2017. febr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor veszi rá magát az első lépésre, amikorra már a teljes testfelülete merevvé vált.
2017. febr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég korán, alig egy÷másfél évesen...
2017. febr. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor neki érdeke, hogy lépjen, addig haverokkal van, bulizik és bohémkodik hetente több alkalommal is. Rendesebb típusú férfinak ismerem, viszont sajnos eléggé érdekember is. Tüzes jegyként szintén tudom, hogy van egy szenvedélyes oldaluk, viszont a hétköznapokban sajnos erősebb az érdekember, rendkívül szőrszálhasogató gondolkodásmódjuk és az is várható, hogy nem veszi olyan komolyan az érzéseidet, mint ahogyan te szeretnéd azt, csak akkor, ha haszna van belőle(d) később.
2017. febr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdekes tudni még azt is róluk, hogy sajnos eléggé könnyen befolyásolható a gondolkodásmódjuk, sőt elveik is egy-egy másik ember által, így könnyen elcsábíthatja egy harmadik (ezt sokszor láttam). A tüzes jegyűek eléggé céltudatosak, önfejűek is (jó értelemben is), emiatt ez egy nagyon különbség lehet.
2017. febr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kos-szűz nem biztos hogy összeillik


De mi akadályoz meg abban hogy odamenj hozzá beszélgetni ha úgy is a környezetedben van?


Azok az emberek akiknek nehéz születése volt nehezen teszik meg az első lépést. (azt most ne boncoljuk hogy miért)

Miért nem könnyíted meg neki. Nem kell elhívnod csak beszélgess vele mint ismerőssel. Az ha jól tudom nem tilos

Vagy te sem mersz?

2017. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem is szűz a párom. Szerintem sose tette volna meg az első lépést . :)

De elég volt csak egy kicsit batoritani,értett az apró jelekbol.

A jegyek osszeillesehez csak annyit,h én oroszlán vagyok. 15 éve vagyunk együtt. Szerintem türelemmel, a másik különbözősegenek elfogadásával boldog életet lehet élni.

2017. márc. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez attól függ. Én is szűz vagyok ééés hát nem igazán mertem még úgy lányra ráírni. Személyesen meg főleg hogy nem! A jelenlegi párommal is úgy akadtunk össze hogy társkereső oldal. :D Ott viszont tudtam hogy nekem kell kezdeményeznem szóval így is tettem. De alapjáraton ha esetleg egy buliban futottam volna össze vele hozzá se szóltam volna! Nem azért mert nem tetszik hanem mert annyira félénk vagyok. 20/F
2017. dec. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!