Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfi melyik csillagje...

Skorpió férfi melyik csillagjegyű nőhöz illik a legjobban?

Figyelt kérdés

2017. márc. 17. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

A nyugati és keleti asztrológia szerint ez illik :


November 6-ig született skorpió (kutya) :

- február 6-tól vizöntő és halak március 6-ig (tigris)

- június 6-tól ikrek és rák július 6-ig (ló)

- talán még mérleg október 6-tól (kutya)


November 6 utáni skorpió (disznó) :

- ugyanilyen skorpió és nyilas december 6-ig (disznó)

- rák július 6-tól és oroszlán augusztus 6-ig (kecske)

- halak március 6-tól és kos április 6-ig (nyúl)


DE : a hónap sem a nyugati, sem pedig a keleti asztrológiában nem elégséges információ !

2017. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ez nem csak attól függ hogy valaki Skorpió jegyű... Érdemesebb az egész születési horoszkópot tanulmányozni. Például az is lényeges, hogy mi az aszcendens...

Amúgy én nem vagyok asztrológus, csak olvasgatok a témában, mert érdekel és azt hiszem hogy az azonos elemű jegyek bírják egymást.

2017. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A víz és a földjegyűek illenek leginkább hozzá tehát Rák, Halak, Bika, Szűz, Bak :)
2017. márc. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Nyilas nőkkel is láttam már Skorpiókat, valamiért vonzódnak a Skorpió férfiak hozzájuk.
2017. márc. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
A bunkó skorpiót legjobban egy másik skorpió tudja tolerálni.
2017. márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Párom skorpio de nehezen jövünk ki.Sztem nem csak a csillagjegyet kell figyelembe venni.
2017. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Skorpió volt idáig a legjobb pasim, én halak vagyok, az exe is halak volt és most skorpió csajjal él boldogan.Viszont egy skorpió pasi ismerősőm 25évi házasságot rúgott fel egy vízöntő csajért és dobott egy halak nőt,merthogy vízöntő nőnk sexisten 😀.Ismerek skorió férfi szűz nő párost boldogan, és fordítva épp válással,és szintén utóbbi felállás állandó megcsalással.Bak férfi - skorpió nő élnek boldogan 25éve.Szóval nagyon személy és egyéb függő, De a halak és a szűz tűnt eddig a legjobbnak az én környezetemben.
2017. okt. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!