Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » (szűz horoszkop) Jellemeznetek...

(szűz horoszkop) Jellemeznetek magatokat hogy milyenek voltatok tinédzserkent es felnőtten milyenek vagytok?!

Figyelt kérdés
Gondolok arra higy mit tudom en :gyerekként felelotlenek voltatok felnőttként meg pl.:megbízhatóak es szorgalmasan

2017. ápr. 12. 05:08
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Hát már gYerekkorban olyan voltam hogy szorgalmasan segítsek mindent takarítani egyebek szülőknek. Egy szűz horoszkóposnak és én fiú vagyok mindig van és egy érdekes érzésem hogy ha rendetlenség van akor mindent rendbe leél raknom mert utána nem lesz belőle gond. Tanulni suliban nem szoktam szorgalmasan xd mit lehetne még mondani ? Xd
2017. ápr. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ennyi elég

Köszönöm :)

2017. ápr. 12. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, gyerekkoromban sok fiú barátom volt, most hogy felnőttem most is sok férfi vesz körül, de már nem érzem magam szűznek, inkább kU_rvának.
2017. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!