Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van itt valaki aki Mérleg...

Van itt valaki aki Mérleg aszcendessel rendelkezik?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy erzitek ezt a donteskeptelenseget, mertektelenseget?
2017. ápr. 23. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem az nem döntésképtelenség ,hogy több oldalról is megvizsgálok dolgokat mielőtt FONTOS dologban döntenék pl. hogy mit gondoljak arról aki így vagy úgy viselkedik ,mert ezen múlhatnak kapcsolatok vagy azok megszüntetése. Ez más személynek bizonytalanságnak tűnhet, mert esetleg mégis másképp teszek a mérlegelés végén ,mint azt először közöltem valakivel. Pedig nincs ebben semmi bizonytalanság. Apró dolgokban persze nagyon spontán tudok lenni, sőt még egy utazást sem tervezek túl vagy nyaralást. A mértéktelenség esetében pedig azt érzem, hogy nem akarok állandóan lélekölő vasszigort gyakorolni magammal, mert azért a boldogság valahogy mindennél fontosabb. Ez nem azt jelenti, hogy nem tudok diétázni, hanem azt, ha már elegem van belőle ,akkor nem korbácsolom magam, mert x hetente mégis megettem valami tiltottat.
2017. ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló, nagyjából leírta a lényeget. Annyit tennék még hozzá, hogy egyes asztrológusok szerint, a kor előrehaladtával egyre inkább az aszcendens válik dominánssá az ember képletében.


Saját tapasztalatom alapján, ez igaz lehet, már ami a mértéktelenséget illeti. Ma már sokkal megengedőbb vagyok magammal szemben az evés terén is.


A Mérleg mindig mérlegel, így a döntésképtelenséget is tapasztalom magamon bizonyos helyzetekben.

Az ilyen aszcendensű emberek nem nagyon hoznak hirtelen döntéseket és tapintatosak másokkal szemben, vagyis, a véleményüket is ügyesen becsomagolják. Szerintem, a diplomaták jelentős része Mérleg jegyű, vagy aszcendensű ember lehet.

2017. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
En merleg aszcendensu lany vagyok es a dönteskepteenseg abban nyilvanul meg, hogy minden helyzetben olyan megoldast keresek, ami szamomra is meg masoknak is a legjobb lehet, de ilyen sosem letezik :D mindig vagy magamnak vagy a többieknek kell kedvezni. A mertektelenseget, nem tudom, hogy erted?
2017. ápr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Ahogy mondod :) Az ellenségeimnek nincs annyi félnivalója, mint mások barátainak.
2017. ápr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!:) Még azt szeretném kérdezni, hogy ti nem érzitek úgy, hogy mindig meg akartok felelni az embereknek?
2017. ápr. 24. 22:05
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok és igen, én is ezt érzem, vagyis bennem is van egyfajta késztetés arra, hogy a mások elvárásai szerint cselekedjek.


Ezzel csak az a baj, hogy aki mindenkinek szeretne megfelelni, az igazából senkinek sem tud és az emberek - szerintem - nem sokra értékelik az ilyen embert.

2017. ápr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, meg akarok felelni, mert nekem így esik jól. Meg célszerű is, mert nem kell senkivel állandóan vitatkozni. Viszont ,ha valami nagyon nem tetszik, akkor nagyon keményen ki tudok állni magamért és másokért is. De piti dolgokban bólogatok, hülye lennék konfrontálódásra energiát pazarolni.
2017. ápr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!