Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg és Ikrek jegyűek...

Mérleg és Ikrek jegyűek rajongása a Nyilasokért úgy általában őszinte?

Figyelt kérdés

vagy pedig megjátszott? :)

Többször azt érzem, mintha csak tolnák az általános szöveget, mint mindenki másnak a dícsérgetéseket és cserébe akarnak majd valamit :)

Köszönöm a válaszokat.



2017. máj. 22. 15:10
 1/8 acelsziv ***** válasza:
19%
Az ilyen kérdéseknél mindig megrendül a reményem a józan ész jövőjében...
2017. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem, hogy miért hiszitek, hogy a horoszkóptól függ, hogy miképpen viselkedünk, kit szeretünk, vagy kiért rajongunk.

Nincs két egyforma ember, így a horoszkópok semmire sem jók.

De, hogy mondjak példát.

Én ikrek vagyok, a férjem mérleg.

A húgom nyilas, a férjem nővére is nyilas. Én rajongok a húgomért, szeretem, jól kijövünk. A férjem is szereti, jól elvannak. Viszont a férjem nővérét nem csak én ölném meg egy kanál vízzel hanem a férjem is.. Pedig ő is nyilas...

2017. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Én nagyon bírom a Nyilasokat, őszintén. :) (Ikrek.)
2017. máj. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mérlegről nem nyilatkoznék, de az Ikrekről tudok mesélni...


Nos, az Ikrek rajong a Nyilasért. Legalábbis ha ő a férfi és a Nyilas a nő. A Nyilasnak csomó olyan hobbija, érdeklődési köre van, amit az Ikrek is szeret. Egy Nyilas tök érdekes az Ikreknek.

AZ Ikrek alapvetően eléggé hazug és önző. Hát vagy ha nem is hazug, de baromi ravaszul tudja forgatni a szálakat, elhallgat, befolyásol, rábeszél, győzköd, stb, ha érdekei úgy tartják. Nem szemétkedésből csinálja (mint mondjuk tenné egy Skorpió), hanem csak ösztönből, hogy a saját érdekei megvalósuljanak. Nem együttérző, nem szeret és nem tud valaki más érdekében (akit elvileg szeret) cselekedni. Szóval irtó kegyetlen tud lenni egy Ikrek. De amit neki egy Nyilas tud adni, azt imádja, és igen, rajong érte. Minden vita ellenére, és kitartóan rajong...


A Nyilas meg szenved. Mert nem bírja az Ikrek alattomos trükközéseit, ezen kívül a Nyilasnak több érzelemre, szorosabb kapcsolatra, akár romantikára van szüksége...


Szóval szerintem a rajongása ellenére felejthető az Ikrek.

2017. máj. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Eleve jó páros a nyilas az ikrekkel, mivel a horoszkópban egymással szemben állnak. Utolsóval nem értek egyet, sok helyen önzőnek, felszínesnek, nem hűségesnek tartják az ikreket, nem szabad általánosítani, mindig számít az illető holdja és aszcendense is.Én mint ikrek, az előbbi hozzászólás összes negatív észrevételeit elutasítom.
2017. máj. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Ikrek alapvetően nem hazug, önző és főleg nem kegyetlen vagy gonosz. A legkönnyedebb levegő jegy. Könnyedén veszi a kapcsolatokat is, ha már olyasmiről van szó, amit leírtál, akkor maximum okos és trükkös a saját érdekében (Merkúr), szerintem ez nem feltétlen elítélendő. Sajnálom, ha téged korábban megbántott egy vagy több Ikrek jegyű ember (előző előtti válaszoló)... de minden vagyunk, én és az ismerőseim, csak gonoszak nem. Lehetünk felszínesek, bolondosak, gyerekesek, néha igen, tényleg nem olyan érzékenyek mások érzéseire, mint ők azt elvárnák, de ennek nem igazán vagyunk tudatában.
2017. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
53%
A Mérleg nok mindenben hamissak -es hazugok. A rajongásban is
2017. júl. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit ne mondjak a mérleg jegyűek eléggé zsivány emberek, lusták, az akadályokat zsiványan kijátszák, haragtartóak és szörnyen önösérdekűek.
febr. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!