Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit "szokás" kérdezni egy...

Mit "szokás" kérdezni egy asztrológustól?

Figyelt kérdés
Édesanyám 10 vagy több évvel ezelőtt járt asztrológusnál két ismerősével és mindenkinek nagyjából bejött az amiket mondott, meg beszélt az életükről olyanokat amiket ők nem mondtak el magukról. Szóval nem egy szélhámosról van szó. Én is szeretnék elmenni, tudni szeretném, hogy nagyjából mi vár rám és milyen irányba tart az életem. Csak én inkább a párkapcsolati, gyerek és munkahely témákra vagyok kíváncsi, illetve, hogy milyen élet vár rám (könnyed, nehéz, rossz stb). Azt olvastam a neten, hogy valaki kérdezett ilyesmiket és "letolta" őt az asztrológus, hogy ne ilyen általános kérdést tegyen fel. De ha valaki erre kíváncsi, akkor milyen bonyolultabb kérdést tegyen fel?! Vagy nem is kell kérdezni tőle semmit hanem mondja magától?

2017. jún. 5. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de valami olyasmit talán tudnak, hogy az életed mely szakaszaiban esélyesebb egy gyermek érkezése; például munkahelyváltás milyen időszakokban lehet időszerű, esedékes; párkapcsolatra mikor vannak nagyobb esélyek, nagyobb kilátások; szerintem ilyesmiket amúgy én nem tudom; meg nemtom, hogy ilyen "hány éven belülös" kérdésekkel tudnak mit kezdeni, szerintem amúgy igen, de inkább úgy, hogy hány év múlva nagyobb az esély, meg ilyesmik,de én még nem voltam amúgy asztrológusnál, szóval én nem tudom.
2017. jún. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel bátran, bármilyen kérdésed is van, hisz azért is vagy ott.
2017. jún. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Én mindig a "Mi kerül ebben ennyi pénzbe?" kérdést teszem fel először, de nem ajánlom, mert utána elküldenek a fenébe :(.
2017. jún. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Én ezt szoktam: honnan szed ennyi baromságot?
2017. jún. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha hiszel benne, ne kérdezz semmit.

Add meg neki a kért infókat, adj időt a válasz kidolgozására, aztán fizess!

2017. jún. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Inkább olvass , ez tiszta hülyeség
2017. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Souky ***** válasza:
Az asztrológus azt a kérdést szeretik a legjobban, amikor megkérdezed, hogy mennyit kell fizetni. Csak ez az egy kérdés érdekli őket. Hidd el nekem, nem a levegőbe beszélek.
2017. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!