Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a vélemenyetek a Vízöntő...

Mi a vélemenyetek a Vízöntő nőkről? Milyen tapasztalataitok vannak velük?

Figyelt kérdés
Minden téren értem, barátságban, szerelemben stb.

2017. júl. 22. 18:31
 1/7 anonim válasza:
76%
Én magam is Vízöntő vagyok, és jelenleg egy Vízöntő fiú tetszik. Személy szerint nagyon igaznak tartom,amit a horoszkópom ír: valóban lázadó, igazságszerető, ambiciózus személyről van szó. Iszonyatos odaadással tudok dolgozni, egészen addig, amíg vagy így, vagy úgy, de a célom el nem érem. Szeretem az extrém dolgokat, a változatoságot. Mindenkivel szeretek baráti viszonyt ápolni, humoros vagyok, azonban igaz barátom csak néhány van, értük bármit megtennék. Ami a szerelmet illeti, rengeteg fiú tetszik, nagy a szabadság vágyam is.
2017. júl. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
na vízöntő barátnőm még nem volt... de ritka elmebeteg egy horoszkóp,magam is vízőntő vagyok.
2017. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Én is vizöntő nő vagyok és kétségtelenül mi vagyunk a legjobb jegy, mindenki más örülhet, ha szóba állunk, vagy járunk velük.
2017. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
A vízöntő nők öntörvényűek, lázadók, minimális korlátozást sem engednek meg a másiktól, intelligensek, művészi hajlamúak, kreatívak, erős személyiségűek, de belül érzékenyek, sérülékenyek, kevés embert engednek igazán közel magukhoz, ezért általában viszonylag később találják meg a partnert, aki mellett megnyugszanak. Több nagy és viharos szerelmet élnek át előtte. Nagyon el tudják vinni az érzelmeik, ezért jó, ha a partner a racionalitás talaján áll, és visszahúzza őket. Szeretik a szép dolgokat (ruha, virág, smink), jó kommunikációs képességűek, szeretik a kulturált szórakozásokat (kiállítás, színház). Ha valaki felidegesíti őket, lobbanékony természetűek.
2017. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Eléggé elvarázsoltak.
2017. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Ugyanolyanok mint a többi nő, mindenféle személyiség megtalálható közöttük. A születési dátum pontosan nulla hatással van erre.
2017. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elvarázsolt, ahogy az előző válaszoló írta. Először, amikor ezt olvastam, majdnem leestem az unikornisomró.
2017. júl. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!