Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika jegyű férfiak, fiúk! Ti...

Bika jegyű férfiak, fiúk! Ti mennyi idő után teszitek túl magatokat egy szakításon?

Figyelt kérdés
Ha bekessegben valtok el es meg szerelmesek vagytok a lanyba,viszont a kapcsolat mar nem mukodik. Szoktatok meg keresni? Vagy lemondtok rola konnyen?

2017. júl. 26. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ miért nem működik a kapcsolat, ha már ő nem szerelmes, akkor hagyom a dolgot. Illetve volt egy olyan is amikor még mindketten szerettük egymást, de túl sok dologban nem egyezett a véleményünk, akkor a rózsaszín ködben ígérgettem mindent, amit úgy is gondoltam, de a párom bölcsebb volt, ő tudta hogy nem lehet akarattal megváltozni. Kénytelen voltam elfogadni az álláspontját és elengedtem, végülis szép volt a búcsú éjszakája. Azóta mondjuk sikerült elengedni az akkori rossz szokásaimat/nézeteimet. Lehet meg is keresem... :D

Mondjuk lehet nem vagyok jó etalonnak, szóval belőlem ne indulj ki. A másik meg az, hogy ne vedd véresen komolyan ezeket az archetípusokat, jó biztos vagyok benne, hogy van benne valami, hogy meghatározzák, hogy kinek milyen hajlamai vannak, de azt sohasem tudhatod, hogy ki mennyire haladta meg őket...

2017. júl. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor miutan kimondta a vegszot,tobbet nem kerested?
2017. júl. 27. 12:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Azóta egyszer, de elég semlegesen viselkedett, így inkább hagytam a dolgot. Igaz akkor még nem változott a neki nem tetsző szokásom, amit őszintén el is mondtam neki... Viszont eléggé hiányzott még akkor 1-2 évre a végszó után, persze ezt akkor nem mondtam neki. Egyébként már ennek öt éve, most nincs is senkim, ha találkoznánk nyitottan állnék a dologhoz, megengedném, hogy barátság, netán ismét szerelem alakuljon ki belőle. De ha most rá gondolok, nem érzek semmi különöset, lehet egy találkozás után ez változna.
2017. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Es voltal mar valaha hutlen? Ha igen miert?
2017. júl. 27. 17:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak gondolatban...
2017. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de nem tudnád megtenni egyáltalán?
2017. júl. 27. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem, ez elől senki sincs védve.
2017. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Synesztro válasza:
29/F Én 6 év házasság után váltam. Nem volt könnyű. Rengeteget sírtam, és tény és való, még a válás után fél évvel is volt, hogy felkerestük egymást, szexuális téren is. Egészen addig, amíg az első komoly kapcsolatunkba nem vágtunk bele. Megtehettük volna, hogy újra kezdjük, de a válási indokok betonbiztos súlya, és a tudat, hogy tudtuk, hogy semmiképp nem lehetne javítani azon, hogy jobb legyen. A többi, kisebb, rövidebb távoknál, ahol nem volt olyan heves az érzelem, azoknál érzéketlenebb voltam, így nem is esett nehezemre a szakítás,ha már nem volt jó.
2017. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem mondok le könnyen. Fél éve szakított velem a lány akivel 12 évet voltam együtt. Simán újrakezdeném, ha Ő is akarná.
2019. febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!