Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A halak ember milyen?

HKO123 kérdése:

A halak ember milyen?

Figyelt kérdés

Karrier? Sikeres? Kapcsolatok? Személyiség? Eléri álmait? Milyen halak jegyu embert ismertek,mi a véleményetek róla? Tehát röviden mindenből egy kicsit. Előre is köszönöm.

Ui.halak nő vagyok. :)



2017. júl. 28. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Olyan, mint a többi ember. Vannak halak férfiak, akik nem sikeresek a karrierjükben, mert anno elrontottak valamit. Vannak halak férfiak, akik sikeresek a karrierjükben, mert jó üzleti érzékkel rendelkeznek. A halak férfiakról úgy tartják, hogy jó szeretők. A rák férfiakról is, a szüzekről is, és a vízöntőkről is. Sőt, az összes többi 7 és fél milliárd emberről is, ha úgy vesszük. Megjegyzem, semmi közük sincs a halakhoz. Vannak halak férfiak, akik szeretnek horgászni, és vannak, akik nem, mer unalmasnak tartják.


Tehát összességében - Nem horoszkóp alapján választunk párt, mert nem a középkorban élünk, hogy babonásak legyünk. Mellesleg, aki horoszkóp alapján választ párt, azzal kapcsolatban kijelenthető teljes bizonysággal, hogy nem lesz boldog a párkapcsolatában, mivel nincs tudatában a prioritásoknak.

2017. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
91%

Apum halak, így én csak belőle tudok kiindulni.

Karrier: sokkal többre lenne képes, ha lenne lehetősége ennek érdekében lépni.

Kapcsolat: nagyon hűséges, ha valakit szeret, azt tiszta szívből szereti.

Személyiség: Magának való, szereti a véleményét magának megtartani, de ha a helyzet úgy hozza, bármikor kiáll az igazáért. Csendes típus, amolyan nyugodt lélek.

2017. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
90%
Ne horoszkóp alapján próbáld megismerni magad vagy akárkit, nem hinném, hogy minden tulajdonsága a halak csillagjegynek jellemző minden halra, én mérleg vagyok, régebben néha megnéztem a horoszkópot, de nem emlékszem, hogy bármikor is nagyon igazat írt volna.
2017. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
92%
Amúgy akkor leszel sikeres, ha TESZEL ÉRTE! Ebben egy elnevezés nem fog segíteni
2017. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Hatalmas viharok dúlnak a lelkemben néha,de a külvilág felé nem mutatom,csak annyit látnak belőlem, hogyan szótlan vagyok. Az év 362 napján nagyon nyugis,békés vagyok,elvétve pedig (maradék 3nap) kissé idegbeteg,de nem vezetem le másokon soha. Imádom a természetet,az állatokat ( egy csigát is felszedek akár a járdáról és lerakom a fűbe). Szeretem az embereket,senkit se bántanék meg soha. Ha xar a párkapcsolatom akkor először megpróbálom megbeszélni,de ha az illető nem vevő rá, egyszerűen csak dobom. Hűséges vagyok,imádok a pasim( ha van) karjába pihenni, főzni rá, szeretgetni.A rossz embereket mostanság hamar kiszúrom. Ha szingli vagyok szeretek tetszelegni 1-2 fiúnak,de az alkalmi kapcsolat nálam kizárt dolog. Ja és imádok álmodozni,szituációkat kitalálni. :) 22/L/halak
2017. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
62%

Halak ismerőseim jellemzői:

1) Nagyon pesszimisták, mindenben a rosszat látják, nem tudnak örülni semminek.

2) Viszont nagyon jószívűek, segítőkészek, ha jól megismered őket, akkor szeretnivalóak.

2017. júl. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Van erről egy jó kis oktatófilmsorozat. Főleg a halember meg nem értettségéről szól. Azt hiszem a végén borzasztó kínok között megölik... Mi is a címe... A fekete lagúna halakembere talán?
2017. júl. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Mindkèt barátnőm halak. Nagyon jó barátnők egy heves kos nő mellè....
2017. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen minden válaszolónak!

2017. júl. 29. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!