Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas és Skorpió harcában...

Nyilas és Skorpió harcában győzhet a NYILAS?

Figyelt kérdés
Én vagyok a nyilas (nő). És kikaptam egy kegyetlen, bosszúszomjas idegbeteg féltékeny durva intrikus skorpió férfit. Folyton cseszeget. Szívat. Kétszínű. Eddig állom a sarat, de vajon túljárhatok az eszén? A skorpiót nagyon erős jegynek mondják...
2010. máj. 22. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A skorpiot igazabol az oroszlan tudja kontrollalni szinte semmilyen mas jegy nem.

Nalunk ez meg csaladon belul

Unokaocsem skorpio, a sogornom nyilas a bratyom vizonto.

Szivnak vele mint a torkosborz.

A csalad tobbi emberere, es kulobozo jegyeire sem hallgat, csak ram aki oroszlan vagyok.

De tolem is neha eleg nehezen nyeli le, hogy masnak van igaza.

Fel van adva a lecke. Marha nehez embrek, legalabbis pasiban.

De azert lenne egy kerdesem!

"kikaptam egy kegyetlen, bosszúszomjas idegbeteg féltékeny durva intrikus skorpió férfit."

Nem vilagos a szitu, o milyen statuszt tolt be az eletedben? Fonok, munkatars, szomszed, "par" remelem ez utobbi nem.

2010. máj. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
66%
Szerintem hagyd azt asztrológiát, és valahogy koptasd le. Írj ki egy kérdést más témában, ahol konkrét válaszokat kaphatsz.
2010. máj. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Teljesen igaza van az előttem szólónak. Koptasd le, egy ilyen kapcsolatnak semmi értelme.

Egyébként a skorpió fog nyerni, de akkor is vége lesz a kapcsolatnak, és te sokkal rosszabbul fogsz belőle kijönni.

2010. máj. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát az aszcendensem oroszlán, remélem van még remény igy...
2010. máj. 23. 09:48
 5/7 A kérdező kommentje:
sőt a holdjegyem is oroszlán
2010. máj. 23. 09:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is nyilas vagyok (nő), párom skorpió. Féltékeny, idegbeteg. Dettó az illik rá mint a te pasidra.
2010. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha a skorpió rosszat akar Neked, gyűlöl, akkor nincs menekvés, ne harcolj vele, ne foglalkozz vele. Viszont ha tetszetek egymásnak, nagyon forró és kicsit fájdalmas szex lesz belőle.
2010. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!