Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz nő és kos férfi? Milyen...

Szűz nő és kos férfi? Milyen párosítás?

Figyelt kérdés
szűznek skorpió aszcendense és a kosnak rák:)
2010. máj. 23. 09:04
 1/7 anonim válasza:
100%

semmiképp nem jó párosítás. Tudtommal nagyon nem lesztek meg, keress más tipusú embert. Esetleg egy skopiót. Az való hozzád.


Szted nem tök mindegy? Ha jól érzitek magatokat már elnézést a kifejezésért, de szard már le..(gyengébbek kedvéért- igen, irónikus volt a válaszom első fele...)

2010. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
az aszcendens is számít, és az mind2töknél vízjegy, úgyh simán elképzelhető a jó kapcsolat:)
2010. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt kos pasim. Másfél hónapig bírtuk. A kos szereti a szabadságot, a szűz inkább a kötöttséget. Nem működött. A skorpióval kapcsolatban, nekem az exem skorpió volt. Nagy szerelem volt, de a szűz határozott a skorpió legalábbis az én exem nem volt az. elég befolyásolható..ha ezt tudod kezelni tényleg jó párosítás. csak ne szeretném még mindig ennyire. Nálunk mondjuk az is érdekes volt,hogy az én holdjegyem skorpió az övé meg szűz...:)
2010. máj. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
olyan párosítás, amiben nem sokáig leszel már szűz...xD
2010. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kicsigman ***** válasza:
Hát ha már ilyeneket kell kérdezni hogy meggyőződj róla akkor nem jó.(egyébként jó)
2010. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szüleimnek ilyen horoszkópjuk van és sokat veszekednek :/ Azt mondják nem jó párosítás,mert a szűz sokat kötözködik, a kos pedig nem tűri el.
2010. okt. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
*kötözködnek
2010. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!