Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok oroszlán férfi...

Mit gondoltok oroszlán férfi mérleg nő kapcsolatárol?

Figyelt kérdés

2017. aug. 29. 13:49
 1/5 anonim válasza:
Az oroszlán elég uralkodó tipus,egy mérleg ezt nem viseli el.Magamból kiindulva persze...
2017. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Ostobaság csillagjegyek alapján emberi kapcsolatokat elemezni. Ilyet azok tesznek, akik a valóságot nem képesek meghatározni és irányítani.
2017. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Függ attól is hogy mi az aszcendensük .
2017. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Aszcendens, persze. Véletlen sem a két ember neveltetése, szociális körülményei, az életében addig ért ingerei, és ezekre való fogékonysága, valamint személyisége határozza meg. Nem, csillagjegyek és aszcendens. Gratulálok!
2017. aug. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Véletlenül sem... Ha éltél már eleget látni fogod hogy az emberek csoportosíthatóak jellemek szerint. Persze csak főbb motivációs jellemkről beszélek. Igazából minden ember egyedi, de a nevelés egészítheti ki. Én is teljesen szkeptikus voltam ezt illetően, amíg kicsit több embert nem ismertem meg... és azóta érdekelnek a természettudományok is, mint pl fizika. De horoszkóp alapján - még mindig úgy gondolom - ítélkezni egy párosítás felett kb olyan, mintha vaktérképet vinnél a maga pár városával túrázni. Nem sok infót tartalmaz, csak amit a feladat kíván :D Ismerni csak az ismerhet egy embert, aki már eltöltött vele legalább 1 évet, de akkor szorosan :) Én bak/ikrek ascendens létemre eltudok beszélgetni bárkivel, viszont a többi bak társamban is azt vettem észre, hogy nem a kommunikálás, hanem a cselekvés motivál minket. A mérlegeket lazának tartom, és igyekeznek mindenkivel közös dűlőre jutni, illedelmes, szellemes lenni. Míg az oroszlánokat büszkének, de egyenesnek tartom akikkel lehet érdekes dolgokról beszélgetni.


Gyakran én is meglepődöm hogy nem is ismerek kezdetben valakit, de már tudom mi a horoszkópja...

2017. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!