Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy kos fiu/ferfi hogyan...

Egy kos fiu/ferfi hogyan viselkedik a szerelme mellett?

Figyelt kérdés
Hogyan viselkedik mellette, vele, mennyire kezdemenyezo? ha visszautasitjak, van ra esely, hogy ujra probalkozni fog? 16 eves kos fiurol van szo, akinek allitolag tetszik egy nyilas lany de nem tudjuk, hogy honnan vegyuk biztosra..

2017. szept. 4. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Megszóllítva érzem magam, de el foglak keseríteni. Rohadtúl nem a horoszkóptól függ, hogy fog-e újra próbálkozni, hanem a körülményektől.
2017. szept. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

egy fiú? Mint egy barom... Tudom tapasztalom kegyetlen hülye tudok lenni.

Egy férfi más kérdés

2017. szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Majd meglátod, Hogyan viselkedik veled, ha megtudja, hogy horoszkóp alapján akarod eldönteni, hogy összeilletek-e?
2017. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem. Tudom hogy osszeillunk en csak mas nezopontokbol is nezem a helyzetet. Nyilvan nm attol fugg de egy kicsi igazsag lehet benne. Akkor mit javasoltok? Mitol fugg h fog e lepni vagy honnan tudjam meg h tetszem e neki?
2017. szept. 4. 20:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tudja hogy érdekled őt, akkor csak fogja viszonozni:D
2017. szept. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mármint a nyilas csajt:DD
2017. szept. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én nyilas vagyok,férjem kos.17 éve vagyunk együtt.Nem unalmas kapcsolat az biztos,de jól összeillik a két csillagjegy.Mindkettő erős akaratú,sok olaszos veszekedéssel,de nagyon tudunk szeretni :)
2017. szept. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi. :) amugy masik kommentelo: nem tudja hogy kedvelem... szerintem azert nem lep.. vagy nem tudom de mar nagyon szeretnem megtudni..
2017. szept. 10. 13:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgetni kellene vele erről. Ennyire egyszerű.
2017. szept. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!