Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit szólnátok egy bak nő és...

Mit szólnátok egy bak nő és egy kos férfi párosításhoz?

Figyelt kérdés
Hosszútávú kapcsolatra gondoltam .Tapasztalatok?

2017. szept. 16. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Sikerült a leglényegtelenebb tulajdonságot felhoznod. Személyiség számít, nem a születési dátum.
2017. szept. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Ez egy szörnyű párosítás. A nővéremék is ilyen párosításban voltak. Én többször is mondtam nekik, hogy ez veszélyes és nem kéne eröltetni de nem hallgattak rám. De a legroszabb az volt, hogy elveszette a terhességét két éve. Soha semmi nem jött össze nekik amióta együtt vannak. Ha jót akarsz akkor hagyd ezt a kapcsolatot vagy nagy csalódások fognak érni.

/s

2017. szept. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sok boldogságot kívánnék nekik.
2017. szept. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kössz!! :D
2017. szept. 16. 21:16
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos nem életképes. Egy idő után minden bizonnyal be fog lépni a kapcsolatba egy oroszlán nő és/vagy egy vízöntő férfi. Vagy egy mérleg transzvesztita. Ez még kétséges. Egy emelt díjas sms-ért megmondom.
2017. szept. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%

Ha már innen közelíted meg, akkor nem ártana tudni az aszcendeseteket is. Ehhez tudni kell hogy kb. hány órakor születettek. A neten van ilyen kalkulátor.


Amúgy life.hu ezt mondja:

"A Kos próbálkozik, tetszik neki a feladat, hogy meghódítsa a bevehetetlennek látszó Bakot, de ha a Bak túlságosan merev, akkor a Kos megunja és otthagyja. Ezenkívül a Kosok gyakran hidegnek érzik a Bakot, pedig ő nagyon is érzékeny. Csak sokat kell dolgozni érzéseinek felszínre csalogatásán. Ha van elég türelme a Kosnak, és a Bak kimutatta érzéseit, akkor a Kos határtalanul boldog. Még nem tudja, hogy a Bak lelkéig nem egyszer, hanem mindannyiszor le kell ásni. Hatalmas kitartás kell hozzá, ezért illenek jobban a Bakhoz a földies (Bika, Szűz) jegyek. Ha azonban létrejött közöttük a kapcsolat, és kialakult a szerelem, akkor a Bak mindenképp meg akarja tartani a kapcsolatot. Ő egy olyan jellem, hogy ha egyszer valamibe belekezd, akkor azt végig is akarja csinálni - számára a párkapcsolat is egyfajta "munka". Ha már egyszer közel engedte magához a Kost, akkor nem szívesen válik meg tőle. A Baknak szüksége van a biztonságra, egy megbízható, stabil kapcsolatra, a Kosnak viszont az újabb és újabb izgalmak tudják csak fenntartani az érdeklődését. A Baknak a szokásos együtt végzett dolgok jelentik a bizalmat és a jó kapcsolatot, a Kosnak folyton kihívásra és változatosságra van szüksége. Ezek miatt a dolgok miatt nem valószínű, hogy kapcsolatuk tartós lesz."

2017. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászólónak nagyon köszönöm.Érdekes hogy én is így látom a helyzetet ezért tettem föl a kérdést.A családban többen is hisznek az asztrológiában én már egy ideje kevésbé de kiváncsi voltam erre a dologra.Köszönöm ! ;)
2017. szept. 18. 04:38
 8/10 D-Mano ***** válasza:
27%

Mit jelent az, hogy Bak nő, vagy Kos férfi??

Szegény férfi Bakosabb lehet a nőnél, ha az Aszcendens, vagy, ha több bolyó van a Bakban. Esetleg hangsúlyos a Szaturnusz helyzete a születési képletben.

A nő pedig ugyanígy Kososabb lehet....


Ha csak a Csillagjegyet ismeritek, nem az egész képletet, s a képletet nem tudjátok szakszerűen értelmezni, akkor kár az asztrológiát belekeverni ebbe a dologba.

2017. szept. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyébként furcsa dolog ez az asztrológia. Nagyon sokan cikinek érzik, lehülyézik a horoszkópokat, aztán mégis olvassák. Szerintem igenis van benne igazság, bár az tény, hogy az embert nem egy csillagjegy határozza meg, mert azért mégis csak több embertípus van, mint csillagjegy, de ha az egész képet nézzük (mint ahogyan a 10.50-es válaszoló is írta), akkor rájövünk, hogy mennyire bonyolult az egész és nem lehet beskatulyázni az embereket csak a napjegyük szerint. Én például nyilas vagyok, nagyon sok minden igaz rám a horoszkópomból, de az, hogy társasági lennék, éppen nem. Ismerek sok más nyilast is, ők sokkal extrovertáltabbak, mint én, viszont ők meg kevésbé fogékonyak az "élethosszig való tanulásra", ami szintén a nyilasra jellemző tulajdonságok között szerepel.


De azért ha minden stimmel, csak a horoszkóp nem, akkor még nincs nagy baj ;) Sok sikert!


6-os voltam

2017. szept. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Régebben egy tizenéve jobban hittem az asztrológiában ,ezotériába de csak mint átlag ember és akárhogy is de érdekes módon elég pontosan körbeírták még a horoszkópok is hogy mi és hogy fog történni akár aznap velem.Aztán egy ideig nem igazán hittem benne meg időm sem volt rá.Sajnos a mai napig nem értek hozzá annyira azt sem tudom mi az az aszcendens :D.De egyáltalán nem tartom butaságnak.
2017. szept. 19. 04:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!