Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a Skorpió férfiak az...

Milyenek a Skorpió férfiak az ágyban?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az egyik legszexuálisabb jegy. Érdekelnek milyen tapasztalataitok vannak velük, és ha azok vagytok, akkor milyennek valljátok magatokat.
2017. szept. 25. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
😔🔫
2017. szept. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
86%
Volt skorpió pasim. Soha senkivel nem volt olyan jó a szex, mint vele. A legfantasztikusabb élvényedet szorozd meg 10x és megkapod az eredményt ;) ennek hátránya, hogy nem is tudta a nadrágjában tartani a szerszámát...
2017. szept. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Csípősek.
2017. szept. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
83%

Én skorpió vagyok és annyi biztos, hogy az ágyban eléggé domináns vagyok, szeretek én irányítani és dolgozni.

Van végülis jól bejáratott recept, de ehhez kell vonzalom is.

Ha ez meg van, akkor nem szoktak panaszkodni a hölgyek, bejön nekik a szenvedélyesebb, erőteljesebb fellépés, amikor jól el vannak kapva, tetőtől-talpig szétnyalva/csókolva, majd jó pár pózban jó keményen megrakva.

Viszont egyáltalán nem vagyok tipikus pasi, nem fekszek le akárkivel.

2017. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
50%
Minnél nagyobb a farkuk, annál veszélytelenebbek.
2017. szept. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 D-Mano ***** válasza:

Azt nézd meg, hogy milyen a születési képletben a Mars helyzete.

(Többek közt...)

2017. szept. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az én Skorpióm Marsa a Skorpió jegyben van. Most néztem meg.
2017. szept. 26. 14:57
 8/9 Zenon ***** válasza:
61%
Nekem kicsit meredek, de ha te skorpiókra gerjedsz, az a te dolgod. Én még nem találkoztam szexis rovarokkal, de ízlések és pofonok... (szexuális katicabogár például).
2017. szept. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
A férjem is az, ódákat tudnék zengeni róla, hogy milyen. ( van, hogy simán összejön 2-3 orgazmus ) Viszont csakis az ágyban tudja kifejezni a szeretetét, a mindennapokban olyan, mint egy balta, plusz neki nem lehetne fejfájásra , effélékre panaszkodni, ha neki kedve van a szexhez, akkor tökmindegy kb. te mit akarsz ( nem erőszakoskodik, de ha más nem , meghozza a kedved ; ) . ja, és az extrém pozitúrák ( lótusz, kutya) jönnek be neki, nem egy misszionàrus fan :)
2017. okt. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!