Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » "Szeretem a megszokott dolgoka...

"Szeretem a megszokott dolgokat"- Nem furcsa ez egy IKREK szájából?

Figyelt kérdés
Mivel a horoszkópja alapján az újdonságok , változatosság, pörgés érdekli. Ezzel szemben a fenti mondatra vonatkozóan pont,hogy ragaszkodott a régi, megszokott dologhoz/helyhez.
2017. okt. 1. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Újabb bizonyíték, hogy a horoszkóp baromság.
2017. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Senkinek nem a horoszkópja mondja meg hogy milyen a személyisége vagy természete. Ezt most élőben is tapasztalhatod, de annyira a kitalációban hiszel hogy neked nem az furcsa hogy a horoszkóp nem több mint közhelyek gyűjteménye, hanem az a furcsa ha valakire nem húzható rá egy közhely. Pedig nem egyformák az emberek, főleg nem lehet 12 kategóriába bekényszeríteni az embereket és szigorúan csak aszerint jellemezni őket.
2017. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem furcsa, egy ikrek nyilván akármilyen személyiségű lehet...

Még aki szereti a változatosságot, az is mondhat ilyet, ez nem bináris dolog. Nekem kell változatosság is, állandóság is, igaz, nem vagyok ikrek.

2017. okt. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hol írtam, hogy én hiszek benne? :)


Én pusztán kíváncsi vagyok, mit mondanak az ezzel foglalkozók. Vagy az, akinek Ikrek a horoszkópja.


Nekem az aszcendensem pl ikrek, amire azt is megírták(!), hogy külsőre magasak, barnább a bőrük, nyurgák és fiús testalkatúak. Általában kék szeműek, és nem foglalkoznak a külső megjelenésükkel annyit, csak magukra kapnak valamit. :D


Ehhez képest alacsony vagyok, barna szemmel, nagy mellekkel, elég nőies alkattal. :D Kb semmi nem igaz.


Pusztán kíváncsi vagyok. :)


ÉS ha már 12 személyiségtípusba akarom tenni az embereket, az nem a horoszkóp alapján lesz, hanem a már ismertebben használt módszer szerintibe, amiben egy önkitöltős tesztek alapján is nagyobb az átfedés, még ha 100%-ban nem is fed le mindenkit egyetlen személyiség típus sem.

2017. okt. 1. 15:34
 5/12 A kérdező kommentje:
*hanem a már ismertebb, pszichológia területén is használatos módszer szerintibe,*
2017. okt. 1. 15:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a megszokott dolgokat, bár én egyke vagyok.
2017. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
Nyilván ez a testalkat dolog is mekkora hülyeség. Ha a kórházban ugyan abban az időpontban születik három csecsemő egyforma alkatúak lesznek? Függetlenül attól milyenek a szüleik?
2017. okt. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 D-Mano ***** válasza:

Nem furcsa.

Pl. ha a Szaturnusza az I. Házában van, a Holdja vagy az Aszcendense a Bakban vagy a Bikában.

De több másik tényező is okozhatja ezt.

2017. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Újabb bizonyíték arra, hogy az asztrológia sokkalta bonyolultabb és komplexebb rendszer annál, mint amilyen szinten megjelenik a bulvárlapok horoszkóp rovataiban. :)
2017. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem lehet egyforma mindenki aki x honap elseje es y honap masodika kozott szuletik... ez hulyeseg lenne. ezert van az aszcendens :)
2017. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!