Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp

A kérdés

Nyilas mérleg aszcendenssel és bak bak aszcendenssel milyen párt alkot?

Nem szerint magam nyilas nő vagyok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: nyilas, aszcendens, mérleg, mérleg aszcendens, holdjegy, napjegy, bak, bak aszcendens

10-12 17:42  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Zenon nevű felhasználó válasza:

Én nem reklámoznám, hogy náci vagyok, ráadásul van egy náci mérlegem.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 10-12 18:16 Privát üzenet
Nem tudom, mennyire ástad bele magad, de ez még mindig kevés infó, hogy megállapíthassa bárki. Az általános dolgokat meg megtalálod sokféle ezoterikus portálon.

Az általános dolgok ezek: a bak típus kissé pesszimista anyagias, földhözragadt, akinek mindig sokat kell küzdenie mindenért, a végtelenségig kötelességtudó, ezért megbízható, kifejezetten nem rugalmas. Ehhez képest a mérleg levegő jegy, a nyilas változó minőségű, ami szabadságszeretetre utal, lehet, hogy ez okozhat problémát, hogy a partnernek ezzel kapcsolatban mások az elvei. De sok más is befolyásolhatja, úgyhogy ha úgy érezd, erre van szükséged, bizonyára az a helyes döntés.

Érdekel annyira, hogy szeretnél összehasonlítást készíteni a saját és a választottad közös lehetőségeiről? Mert akkor elmagyarázom, hogy kell, ha írsz egy üzit.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 10-13 00:59 Privát üzenet
A nyilas mérleg aszcendenssel mindenképp cuki!

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 10-14 09:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Merleg no oroszlan aszcendensel es nyilas ferfi mennyire illik ossze? Mik a nyilas ferfi jellemzoi? Hogyan lehet a horoszkopja szerint a kedveben jarni?
Oroszlán nő, skorpió aszcendenssel, mérleg holddal, szűz merkúr és vénusszal milyen lehet?
Mit gondoltok oroszlán férfi mérleg nő kapcsolatárol?
Mérleg pasik milyenek, mik a legjellemzőbb tulajdonságaik?
MÉRLEG. Milyen párt válasszon? Mit ajándékoz neki a 2013-as év? Lesz e párkapcsolata a közel jövőben?
Ha a Fidesznek nem lenne egyedül többsége és a Jobbik lenne a mérleg nyelve amire minden esély megvan, kivel kötne koalíciót a radikális párt?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Asztrológia, horoszkóp rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu