Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió és vízöntő?

Skorpió és vízöntő?

Figyelt kérdés

Skorpió lány vagyok rák aszcendenssel.


Mennyire jönnék ki egy vízöntő fiúval?

(Illetve milyen jyegű srác illene hozzám)



2017. okt. 12. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Általánosságban a skorpió nőknek a föld elemű partnereket szokták javasolni, mert mellettük megtalálják a biztonságot. Ezek: szűz, bika, bak. Viszont a vízöntő is teljesen jó, fix jegy, mint a skorpió, és a fix jegyek jobban kijönnek egymással általában.

Pontos születési dátum alapján ezt asztrológusok meg tudják mondani amúgy, hogy pont milyen jegyű illene hozzád, így általánosságban csak ennyit tudok mondani.


Ha esetleg ez mond valamit: vagy azt a jegyet nézd meg, amelyikben a VII. ház uralkodó bolygója van, vagy azt amelyikben a Vénusz áll. (sajnos nem tudom pontosan melyik, mert az enyémben ugyanaz ez a kettő, és egy hozzáértő ember egyszer megmondta)

2017. okt. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3%
Ha ez alapján döntesz, akkor semmiképp nem a pároddal lesz probléma...
2017. okt. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha horoszkóp alapján nézem, akkor felejtsd el, a skorpió nagyon nem jön ki a vizöntővel.

Viszont horoszkóp nélkül, úgy gondolom, próbáld csak ki nyugodtan, hátha jófej az illető.

2017. okt. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a vizonto no is szornyu, ferfiban pedig egyenes katasztrofa


szabadsag vagy, szabadsag, szabadsag... fuvel faval csal es neki ez termeszetes

2017. okt. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vízöntő férfiként csak annyit mondok : meneküljetek csajok :D
2017. okt. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!