Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas férfi és Vízöntő nő?...

Nyilas férfi és Vízöntő nő? "Valaki él így párkapcsolatban? "

Figyelt kérdés

Van egy barátom 14 hónapja vagyunk együtt. Ő nyilas és vízöntő vagyok. Nagyon szeretjük egymást, de van hogy úgy összeveszünk, hogy azthiszem itt a vége. egyébként kté veszekedés között harmónikus a kapcsolatunk.


Egyszerűen nem tudom h nálunk vannak iylen "bakik" vagy a hozzánk hasonló pároknál is?


Ti hogy érzitek magatokat egymással? Milyen kompromisszumokat köttök? Szoktatok veszekedni? És ha igen akkor mi szokott lenni aza pont vagy ok amikor durrantok agyilag?


2010. máj. 29. 14:53
 1/5 anonim válasza:

Nálunk fordított a helyzet,én vagyok nyilas (24/L), és a párom Vízöntő.Jó hatással vagyunk egymásra,mivel a vízöntők általában nyugodt természetűek,én pedig kicsit hevesebb,pörgősebb vagyok. Így ő kicsit 'visszahúz' engem (pozitív értelemben) én pedig kicsit felpörgetem őt.Viták pedig sztem minden párkapcsolatban vannak,hiszen különbözőek vagyunk,nem lehet (és nem is kell) mindenben egyet érteni.Nálunk általában apróbb dolgokon tör ki a 'nagy' vitatkozás,a lényegesebb kérdésekben hasonló a nézetünk.Veszekedni pedig viszonylag ritkán szoktunk.

Egyébként a viták gyakorisága persze függ attól is,hogy melyikünk mennyire fáradt,nyűgös.

2010. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Különös, hogy azt írtad hogy a vízöntő nyugodt,Én egyáltalán nem :P Pörgök megállás nélkül.

És persze tudom hogy minden párkapcsolatban van vita,veszekedés. Csak érdekelt hogy az ilyen kapcsolatokba miből alakul ki :) ÉS eprsze hogyan kezelik.

2010. máj. 29. 16:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne csak a napjegyre figyelj, a holdjegy is fontos, de a legfontosabb az aszcendens.
2010. máj. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is vízöntő vagyok(lány) és a volt barátom nyilas. Két teljesen ellentétes személy vagyunk, nagyon sokat veszekedtünk mi is, de mindig kibékültünk. Ha szakítottunk nem bírtuk sokáig egymás nélkül. A vízöntő pörgős, változatos személyiség, jól írtad :) Mi egy idő után azt csináltuk, mikor éreztük, hogy robban a bomba, hogy megmondtuk, hogy oké, vége, most ezt ráhagyjuk, lenyugszunk és újra beszélünk. Ekkor vagy ő ment el kicsit erre arra, vagy én, vagy csak más dolgokat csináltunk. Ezzel elkerülhető a nagy veszekedés. Igazából bármennyit is veszekedtünk, nagyon szerettük egymást, és ez még mindig így van, nem tudunk elszakadni, bár már vége. De ez egy másik story :D
2010. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a barátommal fél éve vagyok együtt.Néha veszekszünk, és azt hiszem, hogy vége, de kibékülünk.Utána még jobban szeretjük egymást, jobban ragaszkodunk egymáshoz. Nagyon szeretjük egymást.Szoktam figyelni, valahol azt írják, hogy összeillünk, valahol, hogy meg se próbáljuk...Mi megpróbáltuk, és azóta is boldogok vagyunk...:)
2011. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!